فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق و اعتراف وی به 23 فقره سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو در شهرستان "گنبدکاووس" خبر داد.

سارق حرفه ای در "گنبدکاووس" زمین گیر شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو در "گنبد کاووس"، دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و بررسی تصاویر دوربین های مدار بسته، سرانجام ماموران موفق شدند، سارق حرفه ای و سابقه دار را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی موفقیت آمیز وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار قاسمی خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات مقدماتی و پس از مواجهه با مستندات پلیس چاره ای جز اقرار نداشت و به 3 فقره سرقت خودرو و 20 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در "گنبدکاووس" اعتراف کرد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری 2 همدست سارق در این عملیات، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان در پایان تاکید کرد: برقراری نظم و امنیت و حفظ ارزش ها وظیفه اصلی نیروی انتظامی بوده و پلیس در این راستا شبانه روز تلاش خواهد کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار