سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل آینده باید برنامه‌های مفیدی برای ورود به بازار نقل و انتقالات داشته باشد وگرنه نمی‌تواند تیم مقتدری ببندد.

پرسپولیس با رفتن این بازیکن باید مدافع بگیرد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از افکارنیوز، یحیی گل‌محمدی تا همین حالا برای چند پست از جمله خط حمله، دفاع راست، دروازه‌بان و هافبک نفوذی باید گزینه‌هایی پیدا کند، اما به این لیست نسبتاً طولانی، جذب یک مدافع چپ هم اضافه کنید. دلیل این ضرورت، جدایی قطعی محمد نادری است.

اخبار ورزشی- قرارداد محمد نادری به صورت قرضی تنظیم شده و در پایان فصل دوباره باید به باشگاه کورتریک بلژیک بازگردد. این خبر هم منتشر شده که باشگاه بلژیکی می‌خواهد در فصل آینده نیز، نادری را به یک تیم دیگر در بلژیک ترانسفر کند و از این رو، شانس باشگاه پرسپولیس برای حفظ نادری بسیار کم است.

با توجه به مصدومیت‌های طولانی و افت فنی محمد انصاری در دو فصل اخیر، باشگاه باید به فکر جذب حداقل یک مدافع چپ دیگر باشد. بازیکنی که بتواند طبق خواسته‌های تاکتیکی گل‌محمدی، یک بال رونده برای کمک به حملات تیم و یک مدافع مستحکم و باهوش در هنگام دفاع باشد و بار پرسپولیس در سمت چپ را بردارد. البته فوتبال ایران مدتی است با فقر مدافعان چپ‌پا مواجه شده و این موضوع، کار یحیی را سخت‌تر می‌کند، اما پرسپولیس در کنار همه کمبودهایش برای فصل بعد، باید یک مدافع چپ را در سبد خرید خود بگنجاند تا در طول فصل به مشکل بابت کمبود مهره برنخورد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار