تمدید مرحله اول طرح یاری بازنشستگان کشوری تا ۲۷ اردیبهشت ماه

معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت استفاده از تسهیلات خرید از فروشگاه‌های رفاه تا ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۹ خبر داد.

خبر خوب مالی برای بازنشستگان کشوری+جزییات
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از کارگر آنلاین، فتح الله شعبانی معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت استفاده از تسهیلات خرید از فروشگاه‌های رفاه تا ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۹ خبر داد و گفت: پیش از این، مرحله نخست طرح یاری با ارائه تسهیلات یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی با کارمزد ۲ درصد برای خرید انواع کالا از فروشگاه‌های رفاه تا هفتم اردیبهشت ماه تمدید شده بود که با تفاهم سه جانبه بین صندوق بازنشستگی، بانک صادرات و فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه این مرحله تا ۲۷ اردیبهشت ماه مجدداً تمدید شد.

 

 
شعبانی با بیان اینکه طرح یاری بازنشستگان کشوری از ۷ اسفندماه ۹۸ آغاز شد و قرار بود مرحله نخست آن برای رفاه حال بازنشستگان و کمک به خرید‌های نوروزی تا ۷ فروردین ۹۹ ادامه یابد، اظهار داشت: با توجه به شرایط کشور در آن دوره زمانی و عدم امکان مراجعه بسیاری از بازنشستگان متقاضی به فروشگاه‌های رفاه، ارائه این تسهیلات به مدت یک ماه تا ۷ اردیبهشت ماه تمدید شد.
 
 
 
وی با بیان اینکه تمدید امکان استفاده از تسهیلات طرح یاری به دلیل استمرار شرایط مقابله با بیماری کرونا و محافظت از سلامت بازنشستگان بوده است، تصریح کرد: درخواست‌های مکرری از سوی بازنشستگان زیر پوششِ صندوق برای تمدید مجدد مرحله اول این طرح وجود دارد، اما به دلیل اینکه صندوق بازنشستگی در نظر دارد تا دوره‌های بعدی این طرح را نیز در زمان‌بندی پیش‌بینی شده اجرا کند، امکان تمدید مرحله اول طرح یاری بیش از ۲۷ اردیبهشت ماه وجود ندارد.
 
 
 
شعبانی افزود: بازنشستگانی که تا امروز موفق به استفاده از اعتبار تسهیلات یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی نشده اند حداکثر تا ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۹ امکان بهره مندی از این تسهیلات را خواهند داشت.
 
 
 
بیشتر بخوانید: ۹۰ درصد بازنشستگان مشمول همسان سازی شدند
 
 
 
معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری همچنین گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، دوره جدید طرح یاری از اول شهریور ماه ۹۹ اجرایی خواهد شد.
 
 
 
شعبانی تاکید کرد: با توجه به تغییرات زمانی و تمدید طرح تا ۲۷ اردیبهشت ماه، مقرر شده است تا اعتبار مصرفی در ۴ قسط و به ترتیب از حقوق ماه‌های اردیبهشت، خرداد، تیر و مرداد بازنشستگان کسر شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار