طولانی شدن مصاحبه امروز علی کریمی با خبرنگاران با واکنش جالب فرهاد مجیدی مواجه شد.

تذکر مجیدی به کریمی به یاد فرهنگ کتابخوانی!
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از خبرورزشی، آخرین تمرین استقلال قبل از سفر به آبادان برای دیدار با صنعت نفت امروز صبح در تهران با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. قبل از شروع تمرین امروز برخی بازیکنان استقلال با خبرنگاران به مصاحبه درباره شرایط تیم پرداختند. در این بین صحبت های علی کریمی با خبرنگاران کمی طولانی شد و همین موضوع واکنش فرهاد مجیدی را در پی داشت.
مجیدی وقتی که می خواست تمرین را شروع کند و دید که علی کریمی همچنان مشغول مصاحبه است به شوخی خطاب به او گفت: «کتاب را ببند و بیا!»
علی کریمی که روحیات خاصی دارد و یکی از فوتبالیست هایی است که بسیار اهل مطالعه و کتابخوانی است امروز به همین خاطر با چنین شوخی ای از سوی سرمربی جوان استقلال مواجه شد. کریمی یکی از نفراتی است که کادرفنی حساب ویژه ای روی او برای مسابقات آینده باز کرده و قطعا در میانه میدان به عنوان یک فرمانده می تواند نقش بزرگی را ایفا کند.
***

در سال های گذشته که فرهاد مجیدی در استقلال بازی می کرد، در جریان بازی با پاس همدان اتفاق جالبی رخ داد. در واقع صمد مرفاوی سرمربی وقت استقلال چندان به او میدان نمی داد و مجیدی روی نیمکت ذخیره ها هم دیده می شد.

مجیدی کاپیتان استقلال در آن مسابقه و پیش از ورود به زمین، روی نیمکت کتاب می‌ خواند. مجیدی که حواسش به بازی هم نبود، کتاب «چگونه به آنچه می‌ خواهیم برسیم» که در ارتباط با تمرکز فکر بود را مطالعه می‌ کرد و دقت ویژه‌ ای هم در هنگام خواندن کتاب به خرج می‌ داد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار