حوادث مهم گلستان را در این بسته خبری دنبال کنید.

از کشف مواد افیونی در آزادشهر تا دستگیری سارق کابل برق در مینودشت
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان،، مهمترین اخبار حوادث گلستان را در این بسته خبری مرور کنید.
 


کشف ۱۹ فقره سرقت در کردکوی

 

سرگرد اسماعیل تازیکی نژاد جانشین انتظامی شهرستان کردکوی گفت: در پی وقوع چندین فقره انواع سرقت در سطح شهرستان موضوع سرقت‌ها بمنظور شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او افزود: ماموران انتظامی شهرستان، تحقیقات اطلاعاتی خود را در این خصوص آغاز کردند و پس از یکسری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری تعداد ۶ نفر از سارقان سابقه دار شدند.

سرگرد تازیکی نژاد ادامه داد: در تحقیقات انجام شده متهمان به ۱۹ فقره انواع سرقت اقرار کردند.

جانشین انتظامی شهرستان کردکوی خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

وی از شهروندان خواست هشدار‌ها و آموزش‌های پلیس را جدی گرفته و در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را سریعاً با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند و پلیس را در تامین و حفظ امنیت پایدار در جامعه یاری دهند.
 


کشف بیش از ۵ کیلو مواد افیونی در آزادشهرسرهنگ سید داوود حسینی فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر گفت: در راستای مقابله با سوداگرن مرگ، ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی، موفق به شناسایی یکی از خرده فروشان مواد مخدر در شهرستان گرگان شدند.

او افزود: ماموران انتظامی آزادشهر و گرگان پس از اطمینان از صحت موضوع با اخذ مجوز قضائی، در بازرسی از منزل متهم، مقدار ۵ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک را که به طرز ماهرانه در منزل جا ساز شده بود کشف کردند.

این مقام انتظامی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهرضمن تاکید برعزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
 


دستگیری سارق کابل برق در مینودشت

 

سرهنگ سعید دادگر فرمانده انتظامی گلستان گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت کابل برق و مخابرات در مینودشت، بررسی موضوع با هدف دستگیری سارق، به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

او افزود: ماموران پس از انجام یکسری تحقیقات میدانی در نقاط جرم خیز و بررسی‌های اطلاعاتی موفق شدند سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی گلستان گفت: سارق در تحقیقات مقدماتی و پس از مواجهه با مستندات پلیس، به ارتکاب ۳۳ فقره سرقت کابل برق و مخابرات در شهرستان مینودشت اعتراف کرد.

سرهنگ دادگر با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی گفت: شهروندان در صورت مشاهده افراد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


 

ارسال نظر

آخرین اخبار