مرزبانان ایران با تعدادی از عناصر وابسته به گروهکهای تروریستی در جنوب کشور درگیر شدند.

هلاکت تروریست مسلح در شهر مرزی/ مرزبانان ایران گل کاشتند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از رکنا، سردار احمدعلی گودرزی با اشاره به درگیری مرزبانان با تعدادی از اشرار در جنوب کشور، در این رابطه اظهار کرد: در راستای کنترل و مراقبت از مرزها و برخورد قاطع با اشرار مسلح و ناامن‌کنندگان مرزهای ایران اسلامی و با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، مرزداران استان سیستان و بلوچستان مستقر در منطقه مرزی سراوان از حضور عناصر وابسته به گروهکهای تروریستی و اشرار مسلح در این منطقه و قصد ورود آنها به کشور مطلع شدند و با توجه به احتمال انجام هرگونه عملیات علیه نیروها و مقرهای مرزبانی این عناصر پلید، شناسایی شده و دستگیری آنها به صورت ویژه در دستور کار عملیاتی قرار گرفت.

 

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی افزود: مرزداران غیور و سرافراز با پشتیبانی اطلاعاتی معاونت اطلاعات مرزبانی استان، محل اختفای اشرار را شناسایی کرده و با اعزام چند تیم عملیاتی، منطقه مزبور در کنترل مرزداران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: اشرار که خود را در تنگنا و محاصره مأموران دیدند اقدام به تیراندازی به سمت مرزداران کردند و سعی داشتند با تیراندازی‌های مداوم به سمت ارتفاعات کشور مقابل متواری شوند.

هلاکت تروریست مسلح و زخمی شدن تعدادی از اشرار در جنوب کشور

این مقام انتظامی بیان کرد: مرزداران غیور و دلاور با اتخاذ موضع صحیح و با استفاده از تاکتیکهای عملیاتی مناسب، با آتش پرحجم به سمت عناصر گروهک تروریستی، تیراندازی کردند که منجر به هلاکت یک نفر از آنها شد که از این متهم، مقادیری سلاح، مهمات، تجهیزات مخابراتی و ارتباط ماهواره‌ای نیز کشف شد.

گودرزی تأکید کرد: برابر انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، شرور به هلاکت رسیده در فروردین ماه سال جاری در درگیری با عوامل مرزبانی، یکی از مرزداران هنگ مرزی سراوان را از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار داده بود.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: برابر اخبار واصله و آثار مشهود، تعدادی از اشرار مسلح نیز در این درگیری به شدت زخمی و به سمت ارتفاعات کشور مقابل متواری شده‌اند که شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار مرزبانان قرار دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار