آیین بازگشایی متفاوت ترین سال تحصیلی مدارس صبح امروز در مدرسه راهنمایی شهید مصطفی خمینی شهرگمیش تپه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، با به صدا در آوردن زنگ مهر برگزار شد.

زنگ مهر در گمیشان نواخته شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری گمیشان؛ در این آیین که معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان و تنی چند از مسوولان استانی حضور داشتند احمد دستمرد فرماندار گمیشان با تبریک سال تحصیلی جدید گفت: 16 هزار و 450 نفر دانش‌آموز در شهرستان تحصیل می‌کنند.

دستمرد تاکید کرد :در مدارس پرجمعیت دانش آموزان گروه بندی ، نوبت بندی و متناسب با مساحت کلاس حضور پیدا می کنند و لازم است همه دانش آموزان ماسک و دستکش به همراه داشته باشند.

وی، از اختصاص اینترنت رایگان به شبکه آموزشی شاد خبر داد و بیان کرد: بر اساس تاکیدات رئیس جمهور اینترنت دانش آموزان برای استفاده از شبکه اینترنتی آموزش و پرورش«شاد» در مدارس دولتی رایگان باید باشد.

 

دستمرددر پایان با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 21 شهریور ماه گفت: والدین شما با رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک، خودکار و دستکش برای شرکت در انتخابات حضور پیدا کنند و رای خود را در اولین زمان ممکن به درون صندوق بیاندازند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار