در آغاز تمرین دوباره شاگردان محمود فکری شش بازیکن غایب بودند.

خبری بد برای محمود فکری از شروع مجدد تمرین استقلال

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام، تیم استقلال بعد از پیروزی برابر مس رفسنجان یک جلسه ریکاوری کرد و تمرینات تا چهارشنبه تعطیل بود در شروع مجدد فعالیت آبی‌پوشان شش بازیکن غایب بودند. محمد رشید مظاهری، عارف غلامی و مهدی قایدی در اردوی تیم ملی در بوسنی به سر می‌برند. داریوش شجاعیان به دلیل مصدومیت مدتهاست که در کلینیک دکتر نوروزی! مشغول انجام فعالیت های درمانی است اما محمد نادری و احمد موسوی به دلیل مشکوک بودن به ویروس کرونا از شرکت در تمرین تیم معاف شده بودند.

موضوع ابتلای محمد نادری به ویروس کرونا از چند روز قبل مطرح شده بود و او در یک جلسه تمرین تیم غیبت کرد که پزشکان استقلال گفتند نادری سرماخورده است و فردای همان روز یعنی صبح روز بازی با مس رفسنجان نادری در محل اردوی تیمش حاضر شد و فردای همان روز در تمرین ریکاوری شرکت کرد و دوشنبه هم همراه با شش بازیکن دیگر تیم با برنام های که کادر فنی داده بودند جداگانه در مجموعه ورزشی انقلاب تمرین کردند و امروز اعلام شد او و موسوی مشکوک به بیماری کرونا هستند و همین خبر اسباب نگرانی تعداد زیادی از بازیکنان را فراهم کرده است چون اگر این دو همبازیشان کروناگرفته باشند احتمال دارد به تعدادی دیگر از اعضای تیم سرایت کرده باشد چون علائم ویروس کرونا می‌تواند تا یک هفته در بدن پنهان بماند.

مطابق اکثر جلسات تمرینی سرمربی تیم قبل از شروع کار دقایقی درباره برنامه های تمرین توضیحاتی به بازیکنان داد و از آنها خواست با دقت همین برنامه‌ها را انجام دهند . باشگاه استقلال بنر تسلیتی برای درگذشت محمود یاوری تهیه و روی پنجره رختکن مجموعه ورزشی انقلاب نصب کرده بود زیر بنرتسلیت نوشته شده بود از طرف باشگاه استقلال ،سرپرست، مربیان و پشتیبانی!

در تمرین نسبتاً فشرده امروز بازیکنان باز هم با لباس مسابقه حضور پیدا کردندو بعد از انجام تمرینات هوازی به مرور برنامه های تاکتیکی پرداختند. نصرالله عبداللهی که عنوان مدیر فنی تیم را داراست در اواسط تمرین وارد مجموعه ورزشی انقلاب شد عمو نصی عینک آفتابی حرف های به چشم زده بود که بالای دسته عینک یک لایه پلاستیکی داشت تا مانده از عبور گرد و خاک یا ویروس شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار