اسامی گزینه‌های جانشینی کارلوس کی‌روش برای هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا مشخص شد.

سکوت در مردان و زنان به چه معناست؟

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، سایت «eltiempo» کلمبیا در گزارش کاملی ضمن نزدیک بودن اعلام خبر جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال کلمبیا، اسامی گزینه‌های جانشینی او برای نشستن روی نیمکت این تیم را اعلام کرد.

این سایت از «هرنان داریو گومز» سرمربی کلمبیایی که پیش از این هم سابقه کار در تیم ملی این کشور را دارد به عنوان یکی از گزینه‌ها نام برد اما تاکید کرد که انتخاب این مربی ممکن است انتقادات و مقاومت‌هایی را در کلمبیا در پی داشته باشد.

«رینالدو روئدا» هم دیگر مربی نام برده شده برای هدایت کلمبیا است ولی این مربی با تیم ملی فوتبال شیلی قرارداد دارد.

این سایت کلمبیایی در ادامه آورده است: «هیچکس از خوان کارلوس اوسوریو که قبل از انتخاب کی روش یکی از گزینه‌های تیم ملی کلمبیا بود نام نبرده است؛ مربی‌ای که به تازگی تیم اتلتیکو ناسیونال را ترک کرده است. در همین حال از آرژانتین نام میگوئل آن خل روسو (تصویر همین خبر) سرمربی بوکاجونیورز در رسانه‌ها مطرح شده است؛ هرچند که او با تیمش قرارداد دارد.»

سایت eltiempo همچنین «خوزه پکرمن» را یکی از مربیانی دانست که ممکن است به جای کی روش انتخاب شود. پکرمن در کلمبیا محبوب است و با این تیم به دو جام جهانی برزیل و روسیه راه یافت اما جدایی اش از کلمبیا پیش از انتخاب کی روش مناسب نبود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار