فرمانده انتظامی استان:

فرمانده انتظامی استان از کشف 18 هزار و 350 لیتر انواع روغن و سموم کشاورزی احتکارشده به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال در گنبدکاووس خبر داد.

کشف سموم کشاورزی احتکاری در گنبدکاووس

به گزارش گلستان 24، سردار سعید دادگر  در تشریح خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی گنبدکاووس پس از چندین روز کار اطلاعاتی و فنی موفق به شناسایی محل نگهداری اقلام احتکاری در یک انبار شدند.

وی افزود: ماموران با همراهی نمایندگانی از اداره تعزیرات حکومتی و اداره صنعت و معدن شهرستان جهت بازرسی و انجام کارشناسی به محل اعزام که مقدار 18 هزار و 350 لیتر انواع روغن و سموم کشاورزی کشف و مشخص شد که اقلام مکشوفه در سامانه جامع انبارها ثبت نشده و احتکار شده است.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وی به مراجع ذیصلاح، بیان کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی اقلام مکشوفه بیش از 10 میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار دادگر خاطرنشان کرد: پلیس همواره با قاچاق مقابله و مبارزه جدی کرده و به سوداگران و گردانندگان بازار سیاه اجازه جولان نخواهد داد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار