رییس دانشگاه پیام نور کشور:

رییس دانشگاه پیام نور کشوربا اشاره به نوع نظام آموزشی دانشگاه پیام نور که منجر به گسترش عدالت آموزشی می شود، گفت: نتیجه این آموزش ها این است که در سال جاری ۳۰درصد از بهترین رتبه های ارشد و دکتری از فارغ التحصیلان این دانشگاه هستند.

 ۳۰درصد از بهترین رتبه های ارشد و دکتری از فارغ التحصیلان پیام نور هستند

به گزارش گلستان 24، دکتر ابراهیم تقی زاده رییس دانشگاه پیام نور کشور صبح امروز در آیین اختتامیه جشنواره ملی حرکت که در مرکز گلستان برگزار شد، اظهار کرد:  امروز با بیش از ۴۰۰هزار دانشجو پیام نور بزرگ ترین دانشگاه دولتی کشور است.

رییس دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به فعالیت ۵۰۰ مرکز دانشگاهی پیام نور در سطح کشور  تصریح کرد: در همه این مراکز به دنبال گسترش عدالت آموزشگاهی هستیم چرا که دانشگاه پیام نور شعار آموزش برای همه در همه جا و همه وقت را تحقق بخشید.

وی با اشاره به نوع نظام آموزشی دانشگاه پیام نور که منجر به گسترش عدالت آموزشی می شود، متذکرشد: نتیجه این آموزش ها این است که در سال جاری ۳۰درصد از  بهترین رتبه های ارشد و دکتری از فارغ التحصیلان این دانشگاه هستند.

دکتر تقی زاده عنوان کرد: مزیت نوع نظام ترکیبی بهترین دستاوردها را داشته چرا که دانشجویان به سمت نوآوری، ایده پردازی و اندیشه های خلاقانه حرکت می کنند که به نوعی منجر به نهضتی در بین دانشجویان خواهد شد.

رییس دانشگاه پیام نور کشور نامگذاری سال را برای دانشگاهیان فرمان سال عنوان و تصریح کرد: هدف دانشگاه پیام نور صرفا ترویج علم نیست بلکه در حال حرکت به سوی دانشگاه های نسل سوم و چهارم هستیم.

دکتر تقی زاده در خصوص تاسیس مرکز ملی صنایع خلاق که در راستای تحقق بخشی به شعار سال است، ابراز کرد: ۳۴شرکت دانش بنیان در آن فعال هستند و در کنار آن تلاش داریم ۳۱ مرکز رشد را در هر استان فعال کنیم.

وی در خصوص فعالیت های بین المللی این دانشگاه نیز گفت: در ۱۵۶کشور نمایندگی های دانشگاهی داریم و در ۷استان نیز مجوز جذب دانشجوی بین المللی گرفته شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار