مدیرعامل شرکت گاز گلستان :

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از پوشش بیمه حوادث برای مشترکین خانگی و تجاری گازطبیعی در سال جاری خبر داد.

پوشش بیمه حوادث برای مشترکین خانگی و تجاری گازطبیعی در سال جاری

به گزارش گلستان 24، علی طالبی  با بیان این مطلب اظهار کرد: بر اساس قرارداد جدید منعقده  با شرکت بیمه سرمد و در ادامه طرح بیمه مشترکین گازطبیعی، تمامی مشترکین خانگی- تجاری در کشور، در برابر حوادث ناشی از گاز تا پایان سال 1402 بیمه شدند.

وی افزود: با توجه به مندرجات  قرارداد منعقده ، حق بیمه  مشترکین به ازای هر واحد مسکونی شهری، ماهیانه 3000 ریال و هر واحد مسکونی روستایی ماهیانه 1500 ریال بر مبنای قانون بودجه عنوان شده که این مبلغ در قبوض گاز مشترکین محاسبه می‌شود.

طالبی همچنین در خصوص بیمه مشترکین تجاری گفت: در همین ارتباط ، برای هر واحد مشترک تجاری شهری نیز ماهیانه 20 هزار ریال و هر واحد مشترک تجاری روستایی هم، ماهیانه 10 هزار  ریال محاسبه می‌شود.

وی در ادامه با تشریح روند پرداخت غرامت ، افزود: پرداخت غرامت به مشترکین خانگی و تجاری اعم از شهری و روستایی ، برای هر نفر در هر حادثه  بابت فوت یک میلیارد و 400 میلیون ریال و همچنین بابت نقص عضو و از کارافتادگی دائم و جبران هزینه‌های پزشکی حداکثر تا مبلغ 4 میلیارد ریال است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: پس از اعلام حادثه و بررسی و ارزیابی کارشناسان ، شرکت بیمه سرمد به عنوان بیمه‌گر، اقدام به پرداخت هزینه‌های مربوطه می‌کند که مبلغ غرامت در خسارت‌های فوتی، در وجه وراث قانونی متوفی و در خسارت‌های پزشکی و نقص عضو، در وجه مصدوم و یا سرپرست قانونی پرداخت خواهد شد.

وی افزود: کلیه مشترکین خانگی تجاری گاز طبیعی حادثه دیده ناشی از نشت گاز در استان ، بلافاصله پس از حادثه جهت معرفی به بیمه طرف قرارداد به اداره گاز شهر محل خود و سپس به همراه مدارک اعلامی به شعبه‌های منتخب در استان به منظور تشکیل پرونده مراجعه نمایند، لازم به ذکر است کلیه حادثه دیدگان از ابتدای سال جاری تاکنون نیز سریعاً ضمن اخذ معرفی نامه از اداره گاز محل سکونت خود ، جهت تشکیل پرونده به بیمه سرمد مراجعه نمایند

طالبی در پایان، از هموطنان درخواست کرد تا با صرفه‌جویی و مدیریت در مصرف گاز طبیعی و رعایت همه‌جانبه مباحث ایمنی، ضمن صیانت از این ثروت عظیم خدادادی، از جان و مال خود نیز مراقبت به عمل آورند.

گفتنی است تا پایان شهریور ماه 1402 بیش از  655  هزار مشترک در استان گلستان ، مصرف کننده گاز طبیعی بوده و از خدمات ارزنده این شرکت بهره مند می باشند

 

ارسال نظر

آخرین اخبار