راه های برون رفت از رکود اقتصادی و حمایت از تولید با ترویج صنعت دانش بنیان در استان، درجلسه ای با اعضای کمیسیون چشم انداز و نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام و فعالان صنعت استان بررسی شد.

حمایت از تولید با ترویج صنعت دانش بنیان در استان گلستان

محمد ابراهیم مداحی در جمع صنعتگران استان گلستان اظهار داشت اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصاد مردمی و باید در اقتصاد مقاومتی به دنبال مولفه های غیر دولتی باشیم. وی با اعلام اینکه به دنبال توسعه منابع در استان گلستان هستیم گفت باید بدانیم چگونه می توانیم تامین منابع کنیم و با کارگروهی که در گلستان تشکیل می شود تلاش کنیم تا توسعه استان گلستان را به دنبال داشته باشد و در ابتدا برای این کار باید بر اساس آمایش سرزمینی چهار چوب های آن تاکید شود.

5461

قوانلو مدیر سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان هم با اعلام اینکه وضعیت صنایع در استان وضعیت مطلوب و مناسبی نیست و بیشتر به دنبال تعیین راهکار ها برای خروج از رکود هستیم گفت: اولویت اول ما در استان برای خروج از رکود تامین سرمایه در گردش است با توجه به سرمایه گذاری زیادی که شده است اگر بتوانی سرمایه در گردش را تامین بکنیم می توانیم واحد ها را فعال کنیم و انشالله وضعیت استان هم از این رکود خارج بشود.

بهرامی رئیس خانه صنعت و معدن استان هم گفت: این روز ها ، روزهای خوبی را داریم سپری می کنیم بخش دولتی و بخش خصوصی در کنار یکدیگر در رابطه با شناسایی مشکلات تولید  تلاش می کنند.

ارسال نظر

آخرین اخبار