آیا می‌خواهید یک میهمانی ترتیب بدهید و همه‌ی مادران مهدکودک فرزندتان را شگفت‌زده کنید و چشمان کودکان از شادی و شگفتی برق بزند؟

چگونه می‌توانیم بهترین میهمانی کودکانه را بگیریم؟

آیا می‌خواهید یک میهمانی ترتیب بدهید و همه‌ی مادران مهدکودک فرزندتان را شگفت‌زده کنید و چشمان کودکان از شادی و شگفتی برق بزند؟

پس این 6 پیشنهاد فوق‌العاده را منبع الهام قرار داده و بهترین میهمانی سال را ترتیب دهید.

1_ مراسم یخی

آخر هفته به یک مراسم یخی رفته بودم؛ واقعاً افسانه‌ای بود. آنجا پر از برف و چراغ‌های چشمک‌زن بود، یک آدم‌برفی بادکنکی بسیار بزرگ کنار در ورودی خودنمایی می‌کرد، کلی شیرینی خمیری مارش مالو که بر روی نوارهایی چیده شده بودند و بعد دختر کوچک صاحب‌خانه در یک شنل نقره‌ای براق آمد و شعر خواند. بچه‌ها بسیار لذت برده بودند؛ یک کیک به شکل یک قلعه‌ی بادی بنفش‌رنگ تهیه‌شده بود و والدین هم از نوشیدنی‌های گرمی که برای آنان ترتیب داده‌شده بود لذت می‌بردند. این‌یک مهمانی عادی نبود.

2_ جشن لگو

فیلم لگو، یک فیلم فرای شگفت‌انگیز هم برای پسران و هم دخترها بود (و البته والدین). تصور کنید که سرهای آدم‌هایی لگویی به شکل آب‌نبات بر روی کیک چیده شده بود؛ کیک‌هایی به شکل لگو در رنگ‌های متنوع ترتیب داده‌شده بود و اشکال هندسی به‌عنوان تزئین همه‌جا چیده بودند و بچه‌ها نیز لباس‌های لگویی بهرنگ‌های اصلی پوشیده بودند. همه‌چیز در این میهمانی جالب و جذاب بود.

3_ میهمانی آشپزی

با تشکر از برنامه‌ی کودکان سرآشپز و برنامه‌های دیگر آشپزی؛ این ایده عالی به نظر می‌رسد: درست کردن کاپ کیک (کیک یزدی)! البته خود این کیک‌ها را می‌توانید از فروشگاه تهیه کنید و یا حتی خود والدین در منزل بپزند. تنها چیزی که شما نیاز دارید، تعدادی پیش‌بند و کلاه آشپزی جذاب کودکانه و مقدار فراوانی وسایل تزئینی برای تزئین کیک‌ها. سپس مهمانان کوچک می‌توانند از ذهن‌های خلاقشان استفاده کرده و آن را به شکل‌های متنوعی درست کنند.

بهترین میهمانی کودکانه

4_ میهمانی جام جهانی

حتی اگر شما درون یک غار هم زندگی کنید میدانید که فوتبال طرفداران بسیاری دارد و کودکان باانگیزه هم مراسم‌هایی برای تجلیل از ورزش برگزار می‌کنند. کیک‌های کوچک به شکل توپ فوتبال، پرچم‌های برزیلی و مقداری ساندویچ با طعم‌های محبوب ملل مختلف موردنیاز است. واضح است که در این مراسم کودکان بالباس‌هایی به رنگ گروه‌های محبوب خود حاضر خواهند شد و بازی‌های هیجان‌انگیز انجام خواهند داد، اما نه سبک لوییز سوارز!

5_ مهمانی عروسکی

لالا لوپسی نام عروسک‌های محبوب کودکانه است با سری شبیه به توپ بولینگ و چشم‌های دکمه‌ای و لباس‌هایی بهرنگ‌های آب‌نباتی. والدین در این میهمانی می‌توانند دکمه‌های بزرگ کاغذی و رنگی درست کنند و به‌عنوان تزئین به درودیوار نصب کنند و همین‌طور کودکان لباس‌هایی به شکل این عروسک به تن کنند و کیک مراسم نیز ظاهر یک عروسک لالا لوپسی را داشته باشد.

6_ مراسم نینجایی

سبز شوید؛ پیتزا جزو اجتناب‌ناپذیر این مهمانی است بنابراین تهیه‌ی آن، کار ساده‌ای است. ترتیب دادن این مراسم بسیار ساده است؛ همسرتان را وادار کنید تا لباس لاک‌پشت‌های نینجا را به تن کند و کودک می‌تواند با یک شمشیر بادکنکی و ستاره‌ی مقوایی بر روی سینه‌ی خود او را دنبال و دستگیر کند.

ارسال نظر

آخرین اخبار