نمایشگاه دست آوردهای علمی و قطعات الکترونیکی پایگاه علمی شهید مطهری با هدف آشنایی جوانان با علوم روز و تشویق برای ابداع و خلاقیت در پایگاه علمی پژوهشی شهید مطهری برگزار شد.

نمایشگاه دست آوردهای پایگاه علمی شهید مطهری گرگان برگزار شد + تصاویر

به گزارش گلستان24، نمایشگاه دست آوردهای علمی و قطعات الکترونیکی پایگاه علمی شهید مطهری با هدف آشنایی جوانان با علوم روز و تشویق برای ابداع و خلاقیت در پایگاه علمی پژوهشی شهید مطهری برگزار شد.

بر پایه این خبر، در این نمایشگاه از اقشار مختلف اعم از اساتید دانشگاه نخبگان برتر استان نوجوانان ، دانشجویان ، مربیان آموزش و پرورش حضور داشتند.

مهندس محمد علی زرگر مدیر پایگاه علمی شهید مطهری در راین رابطه اظهار داشت: این نمایشگاه به منظور ترویج اقشار مختلف جامعه به خصوص علاقمندان و نخبگان به فعالیت های پژوهشی راه اندازی شد که باز خورد خوبی از شرکت کنندگان گرفتیم و هیجان از دیدن اختراعات و همینطور سنسورها و قطعات جالب الکترونیکی در چهره بازدید کنندگان دیده میشد که با سوالات مختلف و شور خاصی سعی میکردند در زمان کوتاه به وجود آمده از همه چیز با کنجکاوی زیاد مطلع شوند .

وی ادامه داد: برای اینکه بتوانیم سامان دهی از دوستداران علم استان داشته باشیم در پی ایجاد بستری برای شناسایی نخبگان ،  متخصصین و علاقه مندان هستیم لذا با برگزاری دوره های مختلف از جمله برگزاری کارگاه از ایده تا اختراع برآنیم تا به شکوفایی استعداد ها کمک کنیم و در این راستا از مشاوران نخبه در سطح جهانی همچون دکتر تیرگر دارنده مدال نقره مسابقات جهانی 2015 آلمان و مدرسین دانشگاه برای کمک رساندن و مشاوره های تخصصی به علاقه مندان استفاده خواهیم کرد .

زرگر افزود: از تمامی علاقه مندان به علم و پژوهش دعوت می کنم تا با معرفی به ما در پایگاه علمی شهید مطهری گرگان به آدرس :{ گرگان خیابان شهید مطهری جنوبی کوچه 6 مطهری پایگاه بسیج علمی شهید مطهری } و یا با مراجعه به سایت www.pmotahari.basijelmi.ir  از فرصت های ایجاد شده برای شکوفایی خودشان و یا فرزندانشان نهایت استفاده را ببرند وما نیز به عنوان خادم ملت عزیز ایران صادقانه برای شکوفایی استعداد ها و ایجاد جهاد های علمی تلاش میکنیم .

وی تصریح کرد: ساختار های سایت اینترنتی به زودی برای ثبت نام علاقه مندان تا پایان بهمن ماه ایجاد خواهد شد .

لازم به ذکر است قبل از افتتاحیه نمایشگاه همایشی با حضور نخبگان برتر استان با عنوان همایش نخبگان بسیج علمی پژوهشی استان گلستان برگزار شد که در این همایش نخبگانی همچون دکتر رضا تیرگر دارنده مدال نقره مسابقات جهانی اختراعات سال 2015 آلمان به عنوان مهمان ویژه و سخنران حاضر بودند .

پایگاه علمی شهید مطهری (1)پایگاه علمی شهید مطهری (2)پایگاه علمی شهید مطهری (3)پایگاه علمی شهید مطهری (4)پایگاه علمی شهید مطهری (5)

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار