فرماندار مینودشت مطرح کرد

مراسم افتتاح 112 پروژه عمرانی اقتصادی متمرکز شهرستان مینودشت با حضور استاندار و و مدیران کل استانی و مدیران شهرستانی انجام شد.

افتتاح 112 پروژه عمرانی و اشتغالزایی با اعتبار بالغ بر 34 میلیارد و 800 میلیون تومان

t

مراسم افتتاح 112 پروژه عمرانی اقتصادی متمرکز شهرستان مینودشت با حضور استاندار و و مدیران کل استانی و مدیران شهرستانی  انجام شد.

به گزارش گلستان 24،فرماندار مینودشت در آیین  افتتاح 112 پروژه عمرانی اقتصادی متمرکز شهرستان مینودشت  که در دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان  برگزار شد گفت:  امروز شاهد افتتاح 112 پروژه عمرانی و اشتغالزایی با اعتبار بالغ بر 34 میلیارد و 800 میلیون تومان هستیم که چهار میلیارد و 800 میلیون تومان آن مربوط به اشتغالزایی 303 نفر است.

اسرافیل وزیری از گازرسانی 6 روستا از توابع مینودشت خبر داد و در ادامه افزود: با باتمام رسیدن پروژه گاز رسانی این 6 روستا تمامی روستاهای شهرستان مینودشت صاحب امتیاز گاز می شوند همچنین  با افتتاح پروژه آبرسانی با اعتباری بالغ بر11 میلیارد تومان در این شهرستان می توانیم این نوید را به مردم بدهیم که تا 30 سال آینده مشکل کم آبی یا بی آبی را نخواهند داشت.

70 درصد پیشرفت فیزیکی سد نرم آب چهل چای

وزیری در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد:  با تلاش های بسیار زیادی که صورت گرفته، اکنون از 996واحد مسکن مهر شهرستان بالای 850 واحد آن تحویل مردم داده شده است.وی به پروژه سد نرماب مینودشت  اشاره کرد و افزود:  سد نرماب چهل چای در ابتدای دولت یازدهم  25 درصد پیشرفت فیزیکی داشت  اکنون با 70 درصد پیشرفت فیزیکی  داشته و به صورت زنده به فعالیتش ادامه می دهد.

فرماندار مینودشت در رابطه با جاده بین المللی تهران_مشهد هم گفت: تعدادی زیادی از مسافرین در جاده بین المللی  و کمربندی مینوشت  دچار مشکل بودند با کارهای صورت گرفته  از مشکلات کاسته شده است . انشاالله این جاده تا عید نوروز امسال به طور کامل به اتمام می رسد.

آغاز بکار  پروژه آبرسانی شهرستان مینودشت

گفتنی است درادامه این مراسم پروژه آبرسانی ویا  مخزن ذخیره آب شهرستان مینودشت پروژه آبرسانی با اعتباری بالغ بر11 میلیارد تومان آغاز بکار کرد. این پر.ژه  شامل 7000متر مکعب مخزن و ایستگاه پمپاژ-حفر و تجهیز2حلقه چاه-4کیلومتر خط انتقال( افزایش استحصال 30لیتر برثانیه آب شرب و قابلیت پمپاژ45 لیتر برثانیه) است.

درپایان مراسم استاندار به همراه معاونان و مدیران کل استانی، همچنین مدیران ادارات شهرستان مینودشت و ائمه جمعه شهرستان  با خانواد شهید مدافع حرم شهید جواد سنجه ونلی  که به تازگی به شهادت رسیده است دیدار داشتند.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار