در دومین روز از هفته دولت گنبدی ها از مزایای هفتاد و شش طرح عمرانی، تولیدی و اقتصادی بهره مند شدند.

هفتادوشش طرح عمرانی در گنبد

این طرح ها با حضور استاندار استان گلستان به طور متمرکز به بهره برداری رسیدند. کارخانه تولید کیسه پروپیلن و کارخانه تولید لوله و فولاد از مهمترین طرح های افتتاحی دوشنبه بود.

شهرک صنعتی

هفتادو شش طرح عمرانی، تولید و اقتصادی دیروز در گنبد کاووس به طور متمرکز به بهره برداری رسید.

در مراسمی که به همین منظور برگزار شد استاندار گلستان ، شهیدان رجایی و باهنر را شیفتگان خدمت به مردم دانست و گفت در شرایط فعلی هم افتتاح طرح هایی که اشتغال زایی دائم را به همراه دارد مهمترین عرصه خدمت گذاری به مردم است.

صادقلو افزود: در استان پانصد و بیست و هفت پروژه عمرانی را ما افتتاح متمرکز داشتیم. این مجموعه در راستای اشتغال زایی است و هزار و هشتاد و چهار شغل را ایجاد می کند.

عباسی نمیانده مردم گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی هم گفت دولت محرومیت زدایی را در اولویت برنامه های خود قرار داده و یک نمونه آن آسفالت مسیرهای روستایی در گنبد کاووس است. در ادامه کارخانه تولید کیسه پروپیلن با ظرفیت تولید یک و نیم میلیون متر مربع در سال، اولین واحد تولیدی بود که به بهره برداری رسید.

کارخانه فولاد واحد بعدی بود که افتتاح شد این کارخانه محصولاتی همچون لوله، پروفیل و ورقه های فولادی تولید می کند.

حمیدی فرمانده گنبد کاووس درباره این کاخانه می گوید: کارخانه فولاد عظیمی با اعتباری بالغ بر دوازده میلیارد تومان احداث شد. هفتادو هفت هزار تن در سال خروجی دارد.

مجموعه فرهنگی ورزشی سپاه هم که قرار است تا شش ماه آینده به بهره برداری برسد یکی از طرح هایی بود که دیروز کلنگ آن به زمین زده شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار