مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 405 در محور سه‌راهی دانشمند در محورهای شرقی استان گلستان خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر مصدوم شدند.

واژگونی پژو 405 در سه‌راهی دانشمند گلستان/ نجات مصدومان توسط امدادگران هلال احمر

به گزارش گلستان 24؛ محمدعلی هروی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: یکی از اقداماتی که در حوزه تجهیزات و زیرساخت‌ها در بخش امداد و نجات هلال احمر شکل گرفته، بهره‌گیری از تجهیرات نجات پیشرفته است تا بتوانیم مصدومان را با کمترین آسیب ممکن از صحنه حادثه خارج و به مراکز درمانی منتقل کنیم.

وی ادامه داد: آموزش نیروهای داوطلب یکی از محورهای اساسی در حوزه امداد و نجات جمعیت هلال احمر در استان گلستان است و با توجه به اهدای رتبه امدادی به داوطلبان پس از طی آموزش‌های لازم، از این عزیزان در عملیات‌های مختلف استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان به حادثه واژگونی روز گذشته در محور سه‌راهی دانشمند در محورهای شرقی استان گلستان اشاره کرد و گفت: این حادثه ساعت 10 و 10 دقیقه روز گذشته رخ داد.

هروی گفت: در این حادثه یک دستگاه خودروی پژو 405 دچار واژگونی شده که سه نفر دچار مصدومیت شده و از این تعداد یک نفر به دلیل شدت حادثه در خودرو گیر کرده بود و امکان خروج وی از خودرو در شرایط عادی وجود نداشت.

وی تاکید کرد: بلافاصله تیم امداد و نجات از پایگاه امداد جاده‌ای اینچه‌برون همراه با تجهیزات ست نجات به محل اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان بیان کرد: در این حادثه بلافاصله با استفاده از تجهیزات، عملیات نجات مصدوم از داخل خودروی حادثه دیده انجام و مصدومان توسط آمبولانس‌های هلال احمر و اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

هروی بیان کرد: مرکز ندای امداد 112 هلال احمر گلستان به صورت 24 ساعته آماده پاسخگوی به ندای امداد امدادخواهان است و عزیزان در هر نقطه‌ای از استان که حادثه‌ای برای آنها رخ داد می‌توانند با این شماره تماس گرفته و درخواست کمک را داشته باشند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار