بسیج رسانه گلستان برگزار می‎کند:

سومین اردوی راهیان نور اصحاب رسانه گلستان بصورت خانوادگی به مناطق عملیاتی جنوب کشور در فروردین ماه 97 برگزار خواهدشد.

شروع ثبت نام سومین اردوی راهیان نور خانوادگی اصحاب رسانه گلستان

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ جعفری مسئول سازمان بسیج رسانه استان از آغاز ثبت نام سومین دوره اردوی راهیان نور ویژه اصحاب رسانه استان گلستان خبر داد.

جعفری افزود این کاروان طبق برنامه ریزی صورت گرفته چهارم فروردین به سمت مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهدشد. به گفته  جعفری این اردو بصورت خانوادگی خواهد بود و اصحاب رسانه میتوانند با خانواده خود در این اردو ثبت نام نمایند. اردو 5 روز  و از مناطق عملیاتی و زیارتگاههای : شرهانی ، فتح المبین ، دوکوهه ، هفت تپه ، فکه ، چزابه، کانال کمیل، طلائیه، نهر خین، شلمچه ، خرمشهر، اروند و معراج الشهدای اهواز دیدن خواهند کرد.

جعفری عنوان کرد ثبت نام از امروز3شنبه 15اسفند آغاز و تا26 اسفند ٩٦ادامه خواهد داشت.

با توجه به ظرفیت  محدود کاروان، اولویت با نفراتی خواهد بود که زودتر ثبت نام و هزینه اردو را پرداخت کرده باشند، از آنجا که در حال حاضر سهیه و ظرفیت 40 نفر می باشد توصیه می کنیم که داوطلبان هرچه سریعتر اقدام نمایند.

وی در خصوص هزینه اردو اظهار داشت سرانه هر نفر حدود 400هزار تومان می‌باشد که با توجه به کمکهای صورت گرفته اصحاب رسانه از ٩٠تا ۵۰درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.

ثبت نام به صورت اینترنتی خواهد بود و علاقمندان می توانند بامراجعه به سایت بسیج رسانه صفحه استان گلستان نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

آدرس:

 http://www.basijrasaneh.ir/Service/34.html

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار