مدیرکل کمیته امداد استان گلستان:

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: امسال دو هزار و ۷۰۰ پایگاه آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم استان گلستان در جشن نیکوکاری است.

۲۷۰۰ پایگاه آماده دریافت هدایای مردم نیکوکار گلستانی است

به گزارش گلستان24؛ امان اله حسین پور، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: دو هزار و ۷۰۰ پایگاه در سطح استان برای برپایی جشن نیکوکاری پیش‌بینی‌شده که در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه آماده دریافت کمک‌های مردم سخاوتمند و نیکوکار گلستانی هستند.

وی با توجه به همکاری افتخاری دو هزار و ۶۰۰ نیروی اجرایی در برگزاری جشن نیکوکاری افزود: هزار و ۷۰۰ مدرسه،۳۵۸ پایگاه بسیج،۳۷۴ مسجد،۴۳ مرکز نیکوکاری،۱۲۳ پایگاه سیار و ۴۴ پایگاه ثابت در سطح استان آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

حسین پور بابیان اینکه ۶۰ هزار خانوار نیازمند گلستانی تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان است افزود: به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری و در آستانه سال جدید، جشن نیکوکاری برای زدودن غم نداری از چهره نیازمندان برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به توزیع ۳۰۰ هزار پاکت جشن نیکوکاری در مدارس عنوان کرد: جشن نیکوکاری امسال چهارشنبه با همکاری آموزش‌وپرورش باهدف آموزش فرهنگ نوع‌دوستی در بین دانش آموزان مدارس، پنج‌شنبه در پایگاه‌های سطح شهر و همچنین جمعه در مصلاهای نماز جمعه برپا می‌شود.

وی یادآور شد: با توجه به ارائه کمک به نیازمندان و محرومان بر اساس سلایق خانوارها، اولویت ما در جشن نیکوکاری کمک‌ نقدی است.

حسین پور با اشاره به شناسایی نیازها و افراد نیازمند توسط این نهاد گفت: ۱۰۰ درصد کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم در اولین فرصت به دست نیازمندان خواهد رسید و یک ریال از کمک‌های مردمی در غیرازآن شهرستان و یا صرف امور اجرایی کمیته امداد نخواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان بابیان راههای کمک مردم به نیازمندان در جشن نیکوکاری گفت: پایگاه‌ها و دفاتر کمیته امداد، شماره‌حساب ۱۲۲۸۷۱۱۷۶۶ نزد بانک ملت، شماره کارت مجازی ۶۱۰۴۳۳۷۶۴۱۴۱۸۷۹۱ برای کارت‌های عضو شبکه شتاب و یا از طریق تلفن همراه و آنی پرداخت #۰۱۷*۸۸۷۷* و مراجعه به سایت کمیته امداد در بخش پرداخت اینترنتی روش‌هایی هستند که مردم سخاوتمند می‌توانند با استفاده از آن‌ها کمک‌های خود را در اختیار ما قرار دهند.

حسین پور عنوان کرد: سال گذشته مردم گلستان سه میلیارد تومان در جشن نیکوکاری کمک کردند که امیدواریم امسال با مشارکت بیشتر مردم شاهد رشد این کمک‌های مردمی در این جشن برای رسیدگی بیشتر به نیازمندان در آستانه سال نو باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار