ترفندی که سال 94 هم تکرار شد ؛

بنظر می رسد افراطیون با همان روشی که در نوروز سال 94 یحیی خاکی را برکنار کردند ، دنبال عزل سید عباس حسینی و انتصاب صفوی در تعطیلات نوروز هستند .

احتمال تودیع و معارفه مخفیانه فرماندار گرگان در ایام عید نوروز

به گزارش گلستان 24 ؛ بعد از چالش های بوجود آمده در خصوص انتصاب فرمانداری گرگان بنظر می رسد ، عاملین پشت صحنه به دنبال ترفند دیگری برای انتصاب ابوالقاسم صفوی به عنوان فرماندار گرگان هستند .

ترفندی که دو سال پیش هم در ایام عید نوروز 94 رخ داد و یحیی خاکی فرماندار گرگان در حالیکه دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پاکستان حضور داشت با تلاش افراطیون مرکز استان و حامیان امروز صفوی ، امضای معاون وزیر را جهت جابجایی فرماندار گرفتند.

چون آن موقع هم اکثرا با تغییر خاکی مخالف بودند و برکناری فرمانداری با 80 ماه جبهه که خود از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس بود و در بدنه رزمندگان استانی و کشوری نفوذ زیادی داشت کار بسیار سخت و غیر ممکن بود لذا ایام تعطیلات عید نوروز و عدم حضور بسیاری از مقامات اصلی و حامی خاکی باعث شده تا افراطیون به خواسته خود برسند .

در حال حاضر نیز با توجه به مخالفت مردم گرگان و گروههای مختلف سیاسی و اجتماعی با انتصاب ابوالقاسم صفوی به عنوان فرماندار گرگان که تحت الحمایه تندرو ها قرار دارد ، جلساتی در روزهای اخیر در منزل افراطیون چپ برگزار شده و همان ترفند سابق به عنوان راهکار پیشنهاد شده است .

بهتر است همه مسئولان استانی هوشیار باشند و نگذارند طمع پست و مقام باعث شود تا شایستگان از خدمت دور شوند و نوکیسگان به نان و نوایی برسند و انقلاب دست نااهلان و نامحرمان بیفتد .

انتهای پیام /

منبع : گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار