جانشین فرماندهی قرارگاه دانشگاه امام صادق ( ع) گفت: امروز دشمنان نمی‌دانند در مقابل انقلاب اسلامی چه بکنند و در مقابل حرکت عظیم انقلاب اسلامی در جهان عاجز شدند.

 نخستین سالگرد شهید مدافع حرم شهید مهدی شکوری در گنبدکاووس برگزار شد

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ سردار رجبعلی عراقی‌پور در مراسم نخستین سالگرد شهید مدافع حرم شهید مهدی شکوری در مسجد پنج تن محله سیدآباد گنبدکاووس اظهار داشت: اگر امروز دشمنان اجازه دهند اسلام ناب حقیقی و معارف حق‌ در قلب اروپا منتشر شود, مطمئن باشید اتفاقاتی عظیم‌تر از اتفاق نیجریه در جهان خواهد افتاد.

فرمانده دوران دفاع‌مقدس درباره انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی پدیده منحصر به‌فردی در تاریخ ام‌القری جهان اسلام است و حرکت بزرگ و عظیمی است که بسیاری از افراد جامعه و جهان ظرفیت قدرت درک, تفکر و پذیرش و تحلیل آن را ندارند. این حرکت هر روز عظیم‌تر و بزرگ‌تر می‌شود و ابعاد آن روز به روز مشخص می‌شود و باید شاکر باشیم که در زمان انقلاب اسلامی, زندگی, رشد و بزرگ شدیم.

سردار عراقی‌پور درباره شهدای مدافع حرم تاکید کرد: یکی از ویژگی‌های شهدای مدافع حرم دفاع از انقلاب اسلامی و حریم ولایت بود و این شهدا در کشوری که غریب بودند, در جغرافیای خارج از کشور خود, از ولایت دفاع کردند و بیشتر این شهدا از قشر مستضعف و ضعیف جامعه بودند.

وی یادآور شد: مهم‌ترین ویژگی منحصر به‌فرد شهدای مدافع حرم این بود که معادلات دشمنان را به اعتراف خودشان در جغرافیای دیگر به‌هم زدنند, این شهدا جان خود را برای دفاع از ولایت تقدیم کردند.

سردار عراقی‌پور اظهار کرد: جوانان و مردم ما در زمان 8 سال دفاع مقدس و در طول انقلاب اسلامی, همواره از نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی دفاع کردند و اجازه ندادند تا یک وجب از خاک ایران به دست دشمن بیفتد و مدافعین حرم و شهدای مدافع حرم در خارج از جغرافیای مرز, دشمن را مغلوب کردند و این اقتدار و قدرت نظام جمهوری اسلامی است.

فرمانده دوران دفاع‌مقدس اظهار کرد: امروز دشمنان اذعان دارند, قدرت نظام جمهوری اسلامی فراتر از منطقه رفته و اثربخشی و تاثیرگذاری آن در مسائل جهانی مشهود است. ویژگی ملت ما یکپارچه و متحدبودن است و همه ملت ایران از انقلاب اسلامی دفاع و در این مسیر شهدایی تقدیم کردند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار