رئیس اداره تعاون روستایی گنبدکاووس درشرق استان گلستان از آغاز توزیع میوه شب عید با نرخ مصوب در این شهرستان خبر داد و گفت: 14 غرفه برای عرضه میوه شب پیش بینی شده است.

توزیع میوه شب عید در گنبدکاووس آغاز شد

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ نورمحمد کوچکی روز شنبه  گفت: فعالیت این غرفه ها که شامل 12 غرفه ثابت و 2 غرفه سیار می باشد از امروز با فعالیت سه غرفه آغاز شده و بقیه غرفه ها نیز از فردا 27 اسفند آغاز به کار می کنند.

وی افزود: امسال در این غرفه ها دو نوع سیب از گونه دماوند و اشنویه و یک نوع پرتقال از نوع تامسون با نرخ مصوب عرضه می شود.

کوچکی به میران سهمیه پیش بینی شده میوه اشاره نکرد اما افزود: سیب دماوند با نرخ هر کیلوگرم 23 هزار ریال، سیب اشنویه با قیمت هر کیلوگرم 21 هزار ریال و پرتقال تامسون نیز با نرخ هر کیلوگرم 16 هزار ریال عرضه می شود.

وی اضافه کرد: میوه از هر دو نوع سیب و پرتقال به مقدار کافی ذخیره و به شهرستان منتقل شده و بتدریج در مدت فعالیت غرفه ها در اختیار آنان گذاشته می شود.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس نیز به خبرنگار ایرنا گفت: تیم بازرسی این اداره در راستای تنظیم بازار ایام عید ،نظارت ویژه ای بر رعایت قیمت ها از سوی غرفه داران خواهد داشت.

خلیل رجبلی افزود: میوه به اندازه نیاز تامین شده و بتدریج از طریق غرفه های پیش بینی شده در اختیار مردم قرار می گیرد و در صورت نیاز از طریق ستاد استانی در اختیار شهرستان قرار می گیرد.

شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

 

انتهای پیام /

منبع : خبر فارسی

ارسال نظر

آخرین اخبار