جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان:

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری اعضاء باند سرقت خودرو با ۱۵ فقره سرقت در گرگان خبر داد.

دستگیری عاملان سرقت خودروها در استان گلستان

به گزارش گلستان 24 ؛ سرهنگ مسعود فروزان اظهار داشت: در پی افزایش سرقت خودرو در شهر گرگان، موضوع رسیدگی به سرقت‌ها در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با بررسی‌های انجام شده و سرنخ‌های بدست آمده از سارقان سابقه‌دار و با هدایت‌های عملیاتی صورت گرفته توسط کارآگاهان پلیس آگاهی، ماموران موفق شدند یکی از متهمان را که قصد فروش قطعات و لوازم خودرو را در یک ضایعات فروشی داشت، شناسایی و دستگیر کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: با دستگیری متهم و تحقیقات صورت گرفته، 3 سارق و مالخر دیگر توسط ماموران شناسایی و پس از کنترل و تعقیب‌های نامحسوس در چند مرحله عملیات دستگیر شدند.

سرهنگ فروزان ادامه داد: با دستگیری اعضای این باند و اظهارات ضد و نقیض و تناقض گویی متهمان و همچنین ارائه دلایل و مستندات جمع آوری شده از سوی ماموران، سرانجام سارقان به 14 فقره سرقت خودرو پراید و سرقت یک دستگاه خودرو نیسان در شهرستان گرگان اعتراف کردند.

وی با اشاره به شیوه سرقت متهمان ادامه داد: در تحقیقات صورت گرفته اعضای این باند اعتراف کردند، سوژه‌های خود را که بیشتر خودروهای پراید مدل پایین بودند، در ساعات پایانی شب با پرسه زدن در کوچه پس کوچه‌های شهر انتخاب و با توجه به پایین بودن سیستم امنیتی این خودروها اقدام به سرقت می‌کرده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: متهمان پس از اعتراف به سرقت، برای انجام مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند./ پایگاه خبری پلیس

انتهای پیام/

منبع : گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار