قابل توجه مسئولین ذیربط؛

خیابان ۱۲ فروردین که در منطقه معروف یکشنبه بازار شهر کردکوی واقع شده متأسفانه مدتهاست به دلیل زیرساخت نامناسب در هنگام بارندگی وضعیت نامطلوبی به خود می گیرد و باعث نارضایتی اهالی آن نقطه از شهر می شود.

نارضایتی ۶ساله اهالی خیابان ۱۲فروردین کردکوی را به رضایتمندی تبدیل کنید + تصاویر

به گزارش گلستان 24 ؛ بهره مندی از خدمات و امکانات رفاهی و شهری یکسان حق تمامی شهروندان است و مدیریت شهری باید به گونه ای عمل کند تا تمامی شهروندان به نحوی مطلوب و یکسان از خدمات شهری برخوردار شوند.

اما به گفته اهالی یکی از خیابان های شهر کردکوی به مدت 6 سال است که اهالی این خیابان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.

خیابان 12 فروردین که در منطقه معروف یکشنبه بازار شهر کردکوی واقع شده متأسفانه مدتهاست به دلیل زیرساخت نامناسب در هنگام بارندگی وضعیت نامطلوبی به خود می گیرد و باعث نارضایتی اهالی آن نقطه از شهر می شود.

اهالی این خیابان می گویند ما مدتهاست به شهرداری و نهادهای دیگر مراجعه می کنیم اما متأسفانه مسئولی به خواسته ما توجه نمی کند.

اهالی این خیابان با توجه به اینکه به خواسته خود دست نیافتند در نهایت به این پایگاه خبری مراجعه کرده تا موضوع مورد نظر را رسانه ای کرده تا شاید مسئولان مربوطه تکانی به خود داده و این نارضایتی 6 ساله را به رضایتمندی تبدیل کنند.

امیدواریم مسئولان مربوطه رضایتمندی را برای مردم خیابان 12 فروردین یکشنبه بازار کردکوی به ارمغان آورند و دیگر شاهد نارضایتی در هیچ نقطه از شهرستان کردکوی نباشیم.

تصاویر ذیل خود گویای این گزارش است.

تصاویری از وضعیت نامطلوب خیابان 12 فروردین کردکوی:

انتهای پیام/

منبع : رادکانا

ارسال نظر

آخرین اخبار