مدیر اجرایی کنسرت های نوروزی در گلستان گفت: طبق برآوردهای انجام شده حدود 50 درصد مخاطبان سه کنسرت موسیقی نوروزی در گرگان؛ مسافران و گردشگران بودند.

مسافران از کنسرت های نوروزی در گرگان بهره مند شدند

به گزارش گلستان 24 ؛ محمدرضا ملک زاده روز یکشنبه  اظهار کرد: برگزاری اینگونه کنسرت ها همچنین نقش موثری در ماندگاری مسافران در استان دارد.

 

به گفته وی؛ در این مدت سه گروه موسیقی 'اشوان، مهدی جهانی و رستاک' در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برنامه اجرا کردند.

وی با اشاره به ظرفیت 500نفری تالار فخرالدین اسعد گرگان افزود: حدود یکهزار و 500 نفر از سه شب اجرای این گروه ها استقبال کردند.

ملک زاده با بیان اینکه برگزاری کنسرت های تک سانس منافع اقتصادی برای گروه ندارد، اضافه کرد: در راستای تلاش برای افزایش ماندگاری مسافران و ایجاد فضای شاد و مفرح برای آنان و با همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان این کنسرت ها برگزار شد.

به گفته وی؛ استمرار برگزاری کنسرت های موسیقی و برپایی نوروزگاه ها به افزایش ورود گردشگران و ماندگاری آنان در استان کمک می کند.

وی افزود: باید در راستای تحقق شعار گرگان، مقصد گردشگری؛ برگزاری رویدادهای فرهنگی هنری در شهر برنامه ریزی شود.

ملک زاده همچنین بر، برنامه ریزی برگزاری کنسرت در ایام مختلف سال در گرگان تاکید کرد.

وی بدون بیان آماری گفت: در استان گلستان گروه های موسیقی زیادی فعالیت دارند، اما سالن استاندارد و تخصصی برای اجرای کنسرت ها نداریم و به این دلیل اجرای گروه های مختلف در گرگان در تالار فخرالدین اسعد و در دیگر شهرستانها در سالن های آمفی تئاتر ادارات و یا سالن های ورزشی برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار