حضرت آیت الله علوی گرگانی:

آیت الله علوی گرگانی گفت: لازم است برای افرادی که به هر دلیلی وارد زندان شدند، بنابر جرمشان تفکیک صورت گیرد تا شخصیت و آبروی آنها حفظ شود.

مبلغان نسبت به وضعیت زندانیان بی تفاوت نباشند

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ آیت الله علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار مسئولین اداره کل زندان قم گفت: هدف از بعثت انبیاءالهی این بوده که مردم از گمراهی بیرون بیایند و سعادتمند شوند.

معظم له بیان داشت: اصل اولیه بشر جهالت است، اما برای از بین بردن جهالت ابزاری را در اختیار بشر قرار داده تا رهنمود و هدایت شود.

وی افزود: هادی و هدایت کننده خدای متعال است و این هادیان هم دارای کتاب های هدایت‌گر هستند.

آیت الله علوی گرگانی گفت: اگر خدا قصد هدایت بشر را داشته این از باب قاعده لطف است و بعد از انبیاء، هادیان دیگری جانشین کرده تا زمین از هادی خالی نباشد و مربیان بشر باشند.

معظم له با بیان اینکه هادیان در مقابل همه افراد و حتی زندانیان رسالت دارند و مبلغان نسبت به وضعیت زندانیان بی تفاوت نباشند، افزود: قطعا در برابر این هادیان مخالفانی خواهند بود ولی مخالفت نباید باعث شود مبلغ دست از پیام رسانی خود بردارد. به مرور زمان پیام دین و سخنان حق در درون مخالفان دین اثر خواهد گذاشت.

وی بیان کرد: نکته ای که باید مسئولین زندانها توجه کنند، این است که برای زندانیان، ارزش قائل باشند و همه آنها را در یک جای واحد قرار ندهند.

آیت الله علوی گرگانی گفت: لازم است برای افرادی که به هر دلیلی وارد زندان شدند، بنابر جرمشان تفکیک صورت گیرد تا شخصیت و آبروی آنها حفظ شود./ حوزه نیوز

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار