فرمانده انتظامی استان گلستان از شناسایی و دستگیری اعضاء باند سرقت خودرو در گلستان و سمنان و اعتراف آنان به ۵۴ فقره سرقت خبر داد.

انهدام باند سرقت خودرو در استان‌های گلستان و سمنان

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار داشت: در پی افزایش سرقت خودرو در برخی نقاط مختلف استان خصوصا در مرکز استان، مراتب شناسایی و دستگیری عوامل سرقت به صورت ویژه در دستور کار مأموران مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: اعضاء این باند با شناسایی خودروهای سواری به خصوص پراید که از تجهیزات و وسائل ایمنی برخوردار نبودند در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت خودرو می‌کردند.

فرمانده انتظامی استان گلستان ادامه داد: سارقان پس از سرقت خودرو، اقدام به سرقت وسائل و قطعات آن کرده و خودرو را در نقاط خلوت و بیرون از شهر رها می‌کردند.

سردار جاویدان ادامه داد: محل‌هایی که بیشتر سرقت خودرو اتفاق افتاده بود تحت کنترل و مراقبت مأموران قرار گرفت تا اینکه اواخر هفته گذشته با استعلام یک دستگاه سواری پراید، به این نتیجه رسیدند که خودرو مورد نظر سرقتی است.

وی اظهار داشت: در یک تعقیب و گریز پلیسی خودرو مورد نظر توقیف و راننده و سرنشین خودرو نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به تحقیقات صورت گرفته از متهمان در پلیس آگاهی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات تخصصی انجام شده به سرقت خودرو در استان‌های گلستان و سمنان اقرار و اعتراف کردند با همکاری همدستانشان خودروهایی که از ایمنی کافی برخوردار نبودند را شناسایی و در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت این خودروها  می‌کردند.

سردار جاویدان ادامه داد: با تلاش مأموران در یک عملیات 3 همدست سارق و 6 مالخر نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی گلستان تاکید کرد: متهمان در تحقیقات تخصصی انجام شده به 54 فقره سرقت خودرو اعتراف کردند که با تلاش ماموران 37 دستگاه خودرو سرقتی کشف و تلاش برای کشف دیگر خودروهای سرقتی همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار