مدیرکل ورزش و جوانان گلستان خبر داد

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از روشن کردن مشعل سومین المپیاد ورزشی گلستان توسط فرهاد قائمی والیبالیست سرشناس تیم ملی والیبال کشورمان خبر داد.

روشن کردن مشعل سومین المپیاد ورزشی گلستان توسط فرهاد قائمی
به گزارش گلستان ۲۴ ؛ بهمن طیبی امروز اظهار کرد: مراسم افتتاحیه سومین المپیاد ورزشی استان، 30 فروردین ماه با حضور استاندار گلستان از ساعت 17 در مجموعه ورزشی شهدای گلستان روستای کریم‌آباد برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: فرهاد قائمی والیبالیست سرشناس تیم ملی والیبال کشورمان که یکی از افتخارآفرینان استان گلستان است، مشعل این دوره از المپیاد ورزشی را روشن خواهد کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان خاطرنشان کرد: همچنین میکائیل تاجر، ملیحه خدمتی، زهرا شوشتری، فاطمه حسام، نوید طاهری‌راد، پدرام فخفوری از جمله ورزشکاران و قهرمانان استان هستند که در عرصه‌های ملی و بین‌المللی افتخارات فراوانی کسب کرده و در این مراسم حاضر خواهند بود و حمل پرچم این دوره از مسابقات را بر عهده خواهند داشت.

طیبی بیان کرد: روزهای گذشته لباس حضور در این دوره از مسابقات برای چهار هزار ورزشکار، مربی و سرپرستان تیم‌های ورزشی توزیع شد و تمامی تیم‌ها و بازیکنان و ورزشکاران با لباس‌های یک شکل و منظم در مسابقات حاضر می‌شوند.

وی گفت: با همکاری صدا و سیمای مرکز گلستان، مراسم افتتاحیه به صورت زنده و مستقیم از شبکه استانی پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار