فرمانده انتظامی استان گلستان از شناسایی و دستگیری ۵ نفر از اعضای باند سرقت احشام، در یک عملیات غافلگیرکننده پلیسی خبر داد.

انهدام باند سارقان احشام در استان گلستان
به گزارش گلستان ۲۴ ؛ سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: هفتم اسفند ماه سال گذشته، 5 سارق مسلح با حمله شبانه به یک دامداری در محور "گرگان - آق قلا" اقدام به ضرب و شتم مالک دامداری و سرقت احشام کرده و از محل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: در این ماجرا مالک دامداری بر اثر تیراندازی و همکار او نیز با ضربات چوب به شدت مجروح شدند و 44 رأس دام به سرقت رفت.

وی ادامه داد: با اعلام موضوع به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 و اعزام نیرو، رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

سردار جاویدان تصریح کرد: پس از چند روز کار اطلاعاتی و بررسی شیوه و شگردهای سرقت مشابه در برخی نقاط دیگر شهرستان، ماموران به سارق حرفه ای و سابقه داری مشکوک و با هماهنگی مراجع قضائی، در یک عملیات موفق به دستگیری وی شدند.

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به تحقیقات صورت گرفته و ارسال پرونده برای بررسی بیشتر، به اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان، اظهار داشت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی نیز با تحقیقات فنی، 4 تن دیگر از اعضاء این باند را شناسایی و دستگیر کردند.

وی اظهار کرد: در تحقیقات پلیسی، اعضاء این باند به 7 فقره سرقت احشام و همچنین 18 فقره سرقت موتور سیکلت اعتراف کردند که از آنها بیش از 200 راس دام مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به کشف یک قبضه سلاح وینچستر و کشف یک کیلوگرم تریاک از متهمان، گفت: در این عملیات 2 مالخر نیز دستگیر و متهمان با تشکیل پرونده، برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار