طی حکمی از جانب استاندار گلستان

طی حکمی از سوی سید مناف هاشمی استاندار گلستان، سید علیرضا حسینی به عنوان سرپرست معاون فرمانداری گمیشان منصوب شد.

سرپرست معاونت فرمانداری گمیشان منصوب شد

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ در این حکم خطاب به حسینی آمده است، با توجه به تجربه و تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست سرپرست معاونت فرمانداری گمیشان منصوب می شوید.

استاندار گلستان همچنین ابراز امیدواری کرد، سرپرست جدید معاونت فرمانداری گمیشان بتواند با اتکال به خداوند متعال در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و تحقق سیاست‌های دولت تدبیر و امید با رعایت قانون مداری و اعتدال، در جهت دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشد.

حسینی از نیروهای باسابقه استانداری گلستان است که در حوزه‌های مختلف استانداری گلستان فعالیت داشته است.

وی کارشناس ارشد علوم سیاسی است و در کارنامه کاری خود، علاوه بر حضور در استانداری سوابقی چون دبیر دبیرستان‌های تهران، همکاری با دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه هنری و  حضور در خبرگزاری ایرنای گلستان را در کارنامه کاری خود به همراه دارد

*صدور احکام سرپرستی برای معاونت فرمانداری و سرپرست بخشداری مرکزی  بندرگز و بخش سیجوال بندرترکمن

حسینی همچنین در سوابق فعالیت خود در استانداری گلستان، عناوینی چون جانشین روابط عمومی استانداری، نماینده اجرایی استانداری در اتوماسیون اداری، دبیر کمیته  اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان در چند دوره از  انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی و مسئولیت شورای راهبردی اطلاع‌رسانی حوزه معاونت عمرانی استانداری را تجربه کرده است.

 وی دبیر و عضو هیات موسس کانون صنفی در شرف تاسیس کارکنان استانداری و فرمانداری‌های تابعه است ،

حسینی همچنین  به عنوان مدرس مدیریت بحران و مدرس روابط عمومی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری‌های استان نیز فعالیت داشته و دبیر اولین انجمن کارگزار روابط عمومی در سطح استان بوده است.

استاندار گلستان همچنین طی احکامی جداگانه سید حسین حسینی نوکنده را به عنوان سپرست بخشداری مرکزی بندرگز و حمید رضا هزاررستمی را به عنوان سرپرست بخشداری سیجوال بندرترکمن منصوب کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار