استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت اشتغال پایدار با رونق تولید داخلی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات به بنگاه‌ها پرداخت شده است.

۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی گلستان پرداخت شد

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ سید مناف هاشمی در سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال 97، اظهار داشت: در حوزه رفع موانع تولید و اعتبارات با توجه به اینکه رشد 12 درصدی داشتیم باید با تلاش بیشتر به سمت پیشرفت 50 درصدی برویم.

وی با اشاره به اجرای طرح رونق تولید در استان، یادآور شد: از سال 96 تا امروز به تعداد 238 واحد تولیدی استان بیش از 376 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که از این حیث گلستان در سال 96 به رتبه هفتم رسید.

استاندار گلستان با اشاره به افزایش 7 درصدی صادرات استان در سال 96 نسبت به سال 95 یادآور شد : برنامه محوری دستگاه های اجرایی باید در سال 97 توسعه یابد و برنامه ریزی ها با هدف رشد اقتصادی، رونق تولید و افزایش اشتغال مد نظر باشد.

هاشمی خاطر‌نشان کرد :مدیران دستگاه های اجرایی باید نهایت همکاری را با واحدهای تولیدی که به هر دلیل دچار مشکل شدند داشته باشند تا اقتصاد کشور به سمت پیشرفت و ترقی برود.

قوانلو مدیر‌کل صنعت معدن و تجارت استان گلستان هم در  این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات ارائه کرد و همچنین مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی با حضور استاندار گلستان بررسی و دستورات لازم جهت رفع مسائل آنان صادر شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار