مسئول کمیته آموزش خانه مطبوعات:

مسئول کمیته آموزش خانه مطبوعات گفت: دوره «فن بیان وهنرگفت‌وگو» ویژه خبرنگاران در گرگان برگزار می‌شود.

دوره «فن بیان وهنرگفت‌وگو» ویژه خبرنگاران در گرگان برگزار می‌شود

به گزارش گلستان ۲۴ ؛موسی جرجانیبا اشاره به برنامه‌ریزی برای برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه اصحاب رسانه اظهار کرد: خانه مطبوعات با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و اندیشکده تعالی فرزانگان اولین دوره آموزش «‌فن بیان و هنر گفت‌وگو» را در گرگان برگزار می‌کند.

وی افزود: دوره آموزش فن بیان در چهار جلسه و در شهر گرگان برای اهالی رسانه مرکز و غرب استان و در شهر گنبدکاووس برای فعالان رسانه در شرق استان برنامه‌ریزی شده است.

جرجانی به سرفصل‌های دوره آموزشی اشاره کرد و گفت: از جمله مواردی که در این دوره آموزش داده خواهد شد تکنیک‌های اعتماد به نفس، روش‌های ارتباط‌سازی، مخارج حروف، تکنیک‌های افزایش گستره دایره لغات، برطرف کردن لهجه،  مدل ذهنی و رفتاری و روش برقراری ارتباط خواهد بود.

به گفته وی؛ خانه مطبوعات استان گلستان در جهت تقویت و افزایش توان حرفه‌ای خبرنگاران، اهالی رسانه و مطبوعات مهارت های مختلف در حوزه های تخصصی برگزار کند.

جرجانی اظهار کرد: این دوره روز سه شنبه ۱۸ و ۲۵ اردیبهشت ماه در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد استان گلستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در پایان دوره به شرکت‌کنندگان گواهی ارائه می‌شود، تصریح کرد: با توجه به محدودیت موجود در تعداد شرکت‌کنندگان در دوره اولویت با اعضای خانه مطبوعات و افرادی است که زودتر ثبت‌نام کرده باشند.

 
انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار