سرپرست کانون بازنشستگان ارتش در مرکز گلستان گفت: انتخابات دومین دوره مجمع کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور در استان گلستان برگزار می‌شود.

انتخابات مجمع کانون بازنشستگان ارتش در گلستان برگزار می‌شود

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ سرهنگ حسن عرب‌احمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری انتخابات مجمع کانون بازنشستگان ارتش در استان اظهار داشت: این انتخابات برای تعیین نمایندگان استان‌ها در مجمع کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران به صورت همزمان در سراسر کشور در روز جمعه بیست و یکم اردیبهشت ماه در استان گلستان نیز برگزار می‌شود.

وی افزود: در استان گلستان این انتخابات با حضور حدود 4 هزار نفر از بازنشستگان، مستمری‌بگیران و وظیفه‌بگیرانی که در عضویت کانون این استان هستند، برگزار می‌شود و فرد انتخاب شده برای مدت 3 سال عضو مجمع کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

سرپرست کانون بازنشستگان ارتش در مرکز گلستان و عضو کمیته اجرایی انتخابات مجمع در استان تصریح کرد: در این راستا 11 نفراز بازنشستگان نام‌نویسی کرده و نامزد شدند که تاکنون نیز 3 نفر از آنان انصراف خود را اعلام کرده و انتخابات بین 8 نامزد دیگر برگزار می‌شود.

عرب‌احمدی گفت: این انتخابات در 2 کانون گرگان و گنبدکاووس و 3 صندوق سیار در شهرستان های کردکوی، بندرگز و بندرترکمن به صورت حضوری برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: رای دهندگان تنها با ارائه کارت شناسایی کانون و یا کارت ملی و یا فیش حقوقی که مشخصات کامل آنها در سامانه کانون مرکز ثبت شده باشد، می‌توانند در رای‌گیری شرکت کنند و ساعت برگزاری انتخابات از ساعت 8 صبح تا 8 شب تعیین شده است.

سرپرست کانون بازنشستگان ارتش در مرکز گلستان گفت: شرکت در جلسات و تشکل‌های اجتماعی و فرهنگی بازنشستگان استان، نظارت بر اجرای طرح و برنامه‌های مصوب مجمع، مشاوره و کمک در جهت تحقق اهداف کانون و تهیه و تنظیم طرح‌های جدید برای ارائه به کانون و مجمع از جمله وظایف نماینده انتخابی مجمع استان است.

عرب‌احمدی ضمن دعوت از همه بازنشستگان برای حضور در این انتخابات، گفت: تاکنون آقایان سیدعلی اکبر آقاپور، صفت اله آرودی، قدرت تجری، منصور خمری، منصور شیخ‌ویسی، حسن علی عودی، محمدعلی کریمی و محمدباقر یوسفی برای این انتخابات نامزد شده‌اند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار