فرمانده سپاه نینوای گلستان:

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: عزت و اقتدار جمهوری اسلامی محصول تفکر اسلامی حول محور ولایت فقیه است.

عزت و اقتدار امروز محصول تفکر اسلامی است
به گزارش گلستان ۲۴ ؛‌ رحمت الله صادقی، فرمانده سپاه نینوای گلستان، شامگاه امروز (25 اردیبهشت) در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه گرگان گفت: انقلاب اسلامی راهبردهای استکبار جهانی و تمام معادلات بین المللی را تغییر داده و آنان را با شکست سختی مواجه کرده است.

وی افزود: دشمنی استکبار جهانی با انقلاب اسلامی، مبنایی و ریشه ای بوده برای همین است که در 40 سال گذشته همواره به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی و ملت ایران بوده اند.

فرمانده سپاه نینوای استان با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: نهضت امام خمینی (رحمه الله علیه) پس از یک هزار و 400 سال موجب ایجاد حکومتی اسلامی برپایه ولایت فقیه شد.

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی در استمرار حرکت انبیاء بوده و باید به نحوی عمل کرد که ظرفیت ‌های نهفته اسلام ناب محمدی (‌صلی الله و علیه و آله وسلم)‌ را در جامعه متجلی کنیم.

صادقی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در 40 سال اخیر تمام توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی را نقش برآب کرده است، تصریح کرد: استکبار جهانی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی تمامی راه ها را تجربه کرده اما همیشه با شکست سنگین روبرو شده است.

وی تأکید کرد: آنچه در 40 سال گذشته موجب عزت و اقتدار جمهوری اسلامی در جهان شده، محصول تفکر اسلامی حول محور ولایت فقیه است و همه دشمنی استکبار برعلیه ما بر این موضوع استوار است و مسائل موشکی و هسته‌ ای بهانه ‌ای بیش برای استکبار و آمریکا نیست.

فرمانده سپاه نینوای استان با بیان اینکه در تحریم‌ های استکبار، جمهور‌ی اسلامی کم نمی آورد، گفت: ملت ایران با اتکا به نیروی ایمان در 8 سال دفاع مقدس تهدید جنگ را به یک فرصت تبدیل کرد و امام خمینی (‌رحمه الله علیه)‌  نیز به جای میز مذاکره، جنگ را برای تنبیه تاریخی دشمن برگزید.

 


انتهای پیام /

ارسال نظر

آخرین اخبار