فرمانده سپاه گرگان:

فرمانده سپاه شهرستان گرگان توجه ویژه در خدمت‌رسانی به مردم، محرومان و مستضعفان را سرلوحه برنامه‌های سپاه عنوان کرد.

خدمت‌رسانی به محرومان و مستضعفان سرلوحه برنامه‌های سپاه گرگان است
به گزارش گلستان ۲۴ ؛‌ باقر رحمانی در آئین معارفه‌اش به عنوان فرمانده سپاه گرگان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهارکرد: با توجه به نظاماتی که در سطح سپاه و بسیج خواهیم داشت شجره طیبه صالحین و خدمت‌رسانی به مردم، محرومان و مستضعفان را در دستورکار جدی سپاه گرگان قرار خواهیم داد.

وی تصریح کرد: انتظار مقام معظم رهبری از ما بسیجیان به عنوان کسانی که تفکر دینی، ولایی و انقلابی داریم این است که بسیج باید در عرصه‌های مورد نیاز جامعه ورود کند و در فعالیت‌های اجتماعی مقتدرانه از محرومان و مستضعفان دستگیری کند.

فرمانده سپاه گرگان با اشاره به اینکه ما به لایه‌های مختلف سازمان رزم بسیج توجه ویژه داریم، افزود: شبکه‌سازی، شبکه اجتماعی و شبکه انسانی، گفتمان سازی باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

رحمانی مسوولیت جدید را رسالتی سنگین در عرصه خدمت عنوان کرد و گفت: مسوولیت جدید بسیار حساس و سنگین است که باید سرباز خوبی برای این امانت الهی باشیم.

وی ضمن قدردانی از فرمانده سپاه نینوا گلستان پیرامون توجه به نسل دوم و سوم سپاه در مسوولیت‌های مختلف بیان کرد: همه باید در لباس خدمت صادقانه به مردم تلاش کنیم و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نشود.

فرمانده سپاه گرگان از تلاش‌های سیدعلی مهاجر فرمانده سابق سپاه گرگان تشکر کرد و گفت: بنده از 28 فروردین 1393 الی 22 فروردین 1395 به مدت 24 ماه توفیق خدمت در مسوولیت جانشین سپاه گرگان را داشتم سپاه گرگان در شرایط فعلی جایگاه خوبی دارد که باید آن را تقویت کنیم.

رحمانی با اشاره به اینکه مسوولیت‌ها عرصه امتحان الهی است، ابراز کرد: باید امانتدار خوبی برای مجموعه‌ای که زحمت کشیدند باشیم، هویت سپاه و بسیج هویت مکتبی است که بر اساس اندیشه‌های توحیدی و گفتمان دینی که برگرفته از گفتمان نبوی و علوی است سرچشمه می‌گیرد و امروز می‌بینیم هیمنه دشمن توسط انقلاب اسلامی فرو پاشیده شده است.

وی انقلاب اسلامی را الگویی موفق برای کشورهای مسلمان دانست و گفت: انقلاب اسلامی هیمنه استکبار جهانی را در هم شکسته است و این عزت و اقتدار را مرهون خون شهدا هستیم، امروز انقلاب اسلامی همانند یک سفینه امن برای ملت و آزادی‌خواهان تبدیل شده است.

فرمانده سپاه گرگان ابراز امیدواری کرد در شهرستان گرگان با کمک تمام رده‌های مقاومت در راستای اعتلاء بخشیدن به ماموریت‌ها تلاش شود و گفت: اعتلای نظام اسلامی، سپاه و بسیج با استفاده از تمام ظرفیت‌های سپاه و بسیج را تداوم خواهیم بخشید تا این جبهه را تقویت کنیم.

رحمانی بیان کرد: ما با بهره‌گیری از ظرفیت پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در بخش‌های موردنیاز انقلاب اسلامی حرکت خواهیم کرد تا لوکوموتیو انقلاب اسلامی به سرمنزل مقصود هدایت شود./فارس

انتهای پیام/ 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار