به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان

رئیس اداره تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان گلستان از توزیع 350 تن مرغ منجمدشده در سطح این استان در ایام مبارک ماه رمضان خبر داد.

350 تن مرغ منجمد در گلستان توزیع می‌شود/ توزیع مرغ منجمد با قیمت 6 هزار و 200 تومان
به گزارش گلستان ۲۴ ؛ سعید حسن‌پور صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان 350 تن مرغ منجمد در سطح استان گلستان بین مصرف‌کنندگان توزیع می‌شود.

وی در خصوص توزیع اقلام پرمصرف در ایام مبارک رمضان تصریح کرد: اقلام پرمصرف با قیمت 10 الی 15 درصد زیرقیمت بازار در اختیار مصرف‌کنندگان استان گلستان قرار می‌گیرد.

* 350 تن گوشت مرغ منجمد در گلستان توزیع می‌شود/ توزیع 40 تن گوشت قرمز در گلستان

رئیس اداره تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان گلستان ابراز کرد: اقلام پرمصرف در ماه مبارک رمضان شامل گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز منجمد، تخم‌مرغ، شکر و روغن نباتی است و بحث توزیع برنج نیز در دست اقدام است که در روزهای آتی انجام خواهد گرفت.

حسن‌پور با بیان اینکه توزیع 40 تن تخم‌مرغ در استان گلستان درنظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: گوشت مرغ منجمد 350 تن، گوشت قرمز 40 تن، تخم‌مرغ 30 تن و شکر 467 تن و روغن نباتی 467 تن در سطح استان گلستان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه قیمت مرغ منجمد شده در استان گلستان 6 هزار و 200 تومان خواهد بود، اذعان کرد: گوشت مرغ منجمد شده با قیمت 5 هزار و 800 تومان برای عوامل توزیع است و 6 هزار و 200 تومان برای مصرف‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

* قیمت گوشت قرمز منجمد شده 23 هزار تومان اعلام شد/ قیمت روغن نباتی و شکر در روزهای آینده اعلام خواهد شد

رئیس اداره تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان گلستان با بیان اینکه قیمت گوشت قرمز منجمد شده در ایام مبارک ماه رمضان 23 هزار تومان اعلام شده است، تصریح کرد: قیمت گوشت قرمز منجمدشده که به صورت مخلوط است 22 هزار تومان برای توزیع کنندگان در نظر گرفته شده است که این اقلام برای مصرف‌کنندگان گلستانی با قیمت 23 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

حسن‌پور با بیان اینکه قیمت روغن‌نباتی و شکر در روزهای آتی اعلام خواهد شد، خاطرنشان کرد: قیمت‌هایی که برای کالاهای پرمصرف در ایام مبارک رمضان در نظر گرفته شده است زیر قیمت بازار است موضوع قیمت روغن نباتی و شکر در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

وی در خصوص کارهای نظارتی بر اقلام پرمصرف در سطح استان گلستان اظهار کرد: کارهای نظارتی بر اقلام پرمصرف تنظیم بازار بر عهده اداره کل تعزیرات استان گلستان و همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان است که کار خود را در این زمینه از چند هفته گذشته آغاز کردند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار