فرماندار گرگان:

سرمایه گذاری بخش خصوصی اولویت اول فرمانداری گرگان/ ‌نماینده ولی‌فقیه محور وحدت در گلستان

فرماندار گرگان گفت: سرمایه گذاری در بخش خصوصی اولویت اول فرمانداری گرگان است.

به گزارش گلستان ۲۴ ؛  سیدابوالقاسم صفوی ظهر امروز در نخستین روز فعالیت خود به‌عنوان فرماندار گرگان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: ما به نقد رسانه ها برای پیشرفت در کار نیازمندیم و از نقد و بررسی رسانه‌ها خوشحال می‌شویم و امید داریم با راهنمای رسانه‌ها بتوانیم به توسعه گرگان بپردازیم.

فرماندار گرگان با بیان اینکه سرمایه گذاری بخش خصوصی از اولویت ماست خاطر نشان کرد: ما با سرمایه‌گذاران بزرگ کشور ‌در این باره صحبت کرده ایم و آن چیزی که مشکل ایجاد می‌کند گرفتن استعلام‌ها از دستگاه‌های اجرایی است و تلاش می‌کنیم در فرمانداری زمان طولانی استعلام‌ها را حذف کنیم .

صفوی ابراز کرد: دغدغه سرمایه‌گذاران باید کم شود و فرمانداری هماهنگی ‌لازم را باید در این مسیر انجام دهد و نیاز است که قانون مسیر سرمایه‌گذاری را تسهیل کند.

وی گفت: تلاش می‌کنیم در کنار سرمایه‌گذاران استانی و غیراستانی باشیم و اعتقاد داریم که با آمدن سرمایه‌گذار، اشتغال به میزان زیاد برای جوانان اتفاق می‌افتد.

فرماندار گرگان با بیان اینکه ‌نماینده ولی‌فقیه محور وحدت استان گلستان است خاطر نشان کرد: آن چیزی که اهمیت دارد توسعه است و باید در سایه وحدت آن را دنبال کنیم و دغدغه توسعه باید در همه دستگاه‌ها سیطره یابد.

وی افزود: ‌شعار و هدف من پرداختن به توسعه است و مشکلات مردم را حل یا کم کنم و با خردجمعی به این مهم بپردازیم و از همه افرادی که دغدغه توسعه استان را دارند دعوت می‌کنم به ما کمک کنند.

صفوی در خصوص وجود احزاب در استان هم سخن به میان آورد و ادامه داد: همه احزاب روحی هستند که در کالبد جامعه می‌تپند و با هر نگاهی که داشته باشند حمایت می‌کنیم تا جامعه پویایی داشته باشیم. با همدلی و مشارکت مردم و این احزاب ما می توانیم حرکت رو به جلویی داشته باشیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار