صرف گفتن ضرورت ها که هنر نیست

جهت یادآوری آقای طهماسبی ؛ پارک موزه دفاع مقدس استان گلستان از سال 87 ضرورت تاسیس آن در استان گلستان احساس شد و بررسی طرح ها و نقشه های اولیه برای ساخت این مرکز از همان سال آغاز شد .


آقای طهماسبی ضرروت ده ساله را به چه کسی گوشزد می کنید ؟

به گزارش گلستان ۲۴ ؛‌ علی اصغر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان امروز در جلسه شورای حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت: ساخت و احداث مرکز فرهنگی حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس از ضرورت های استان گلستان است.

متاسفانه باید گفت جلسات شورای حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس در استان گلستان کمی تشریفاتی شده و در این جلسات حرفهای خوبی رد و بدل می شود که هیچ کدام "رنگ شبهای عملیات" را ندارد .

جهت یادآوری آقای طهماسبی ؛ پارک موزه دفاع مقدس استان گلستان از سال 87 ضرورت تاسیس آن در استان گلستان احساس شد و بررسی طرح ها و نقشه های اولیه برای ساخت این مرکز از همان سال آغاز شد .

متاسفانه دو مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس یعنی شادروان حاج غلامرضا صادقی مقدم و حاج محمد اتراچالی با دلی سرشار از غصه ها و امید به ساخت این مرکز به سینه خاک رفتند اما هنوز اقدام عملی برای ساخت این مکان دیده نشد ، حال آنکه شما بعد از ده سال در جلسه شورای حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس سخن از ضرورت ساخت مرکز فرهنگی می زنید .

آقای طهماسبی اگر شما نگاهی به اطرافیان خود در جلسه می کردید با افرادی آشنا می شدید که سالها بوی باروت و خون را گوشت و پوست خود لمس کرده اند و البته افرادی دیگر نیز در جلسه حضور داشتند که با این ادبیات بیگانه اند و هیچ تلاش و تقلایی برای حفظ و نشر این فرهنگ نمی کنند .

آقای طهماسبی خودمان را گول نزنیم ؛ در همین استان به پرورش اسب 4 میلیارد تومان بودجه می دهید ؛ برای ساخت مزار استاد لطفی چندین میلیارد تومان در نظر گرفته می شود ؛ برای بافت تاریخی گرگان فقط 5 میلیارد تومان شورای شهر گرگان کنار می گذارد و آقای استاندار به شهرداری می گوید 2 میلیارد تومان برای بسکتبال کنار بگذار .

آقای پیشقدم که در همین جلسه در ردیف دوم حضور داشت !!! صراحتا عرض کرد که مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان گلستان جزو 63 پروژه محوری سال 97 استان گلستان نیست ، پس شما از کدام ضرورت سخن می کنید ؟

ضرورت ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس در استان گلستان

صرف گفتن ضرورت ها که هنر نیست که اگر چنین بود ما می توانستیم هزاران ضرورت روز زندگی مردم و استان گلستان را برای شما بیان کنیم ، شما جزو مدیران نسل اول انقلاب و بجا مانده از دوران سخت درگیریها با منافقین و از مبارزین جدلهای التقاطی بودید و به خوبی به دوران دفاع مقدس و آن دلاوریها واقفید ، پس تا جایگاهتان به فردی که فاقد این ویژگی هاست ، نرسیده کاری کنید .

ای که دستت می‌رسد کاری بکن            پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

آنچه دیدی بر قرار خود نماند              وینچه بینی هم نماند بر قرار

اینهمه هیچست چون می‌بگذرد             تخت و بخت و امر و نهی و گیر و دار

گنج خواهی، در طلب رنجی ببر          خرمنی می‌بایدت، تخمی بکار

انتهای پیام /

 

ارسال نظر

آخرین اخبار