مدیر داخلی بیمارستان فلسفی :

مدیر داخلی بیمارستان فلسفی گرگان درباره علت مرگ بانوی گلستانی حین عمل زایمان گفت : مدارک و دلایل این حادثه به دانشگاه علوم پشکی گلستان ارسال شده است .

مدارک و دلایل مرگ بانوی گلستانی حین زایمان به دانشگاه علوم پزشکی گلستان ارسال شد

به گزارش گلستان 24 ؛ در پی درگذشت بانوی گلستانی حین عمل زایمان که هفته گذشته در بیمارستان فلسفی گرگان روی داد ،  بنا به رسالت مطبوعاتی در دفاع از حقوق مردم ، پیگیر این قضیه شدیم و صبح امروز برای بررسی بیشتر ابعاد این حادثه به بیمارستان فلسفی گرگان رفتیم .

در حال حاضر بیشترین احتمال در خصوص مرگ این بانوی جوان ، بریده شدن یکی از رگهای اصلی و عدم کنترل خونریزی شدید علیرغم تزریق 23 واحد خون می باشد که برخی شائبه ها در خصوص اشتباه پزشکی در این باره مطرح است .

به همین خاطر به بیمارستان فلسفی گرگان محل وقوع این حادثه رفتیم تا از نزدیک با رئیس بیمارستان گفت و گویی در این باره داشته باشیم .

دکتر طاهری مدیر داخلی این بیمارستان به خبرنگار ما گفت : مدارک و دلایل مرگ این بیمار به صورت کامل و مکتوب به دانشگاه علوم پزشکی گلستان ارسال شده است .

وی تصریح کرد : شما می توانید برای گرفتن پاسخ هایتان به دانشگاه علوم پزشکی و متولیان مربوطه مراجعه فرمایید .

تماس های ما بعد از ظهر امروز یکشنبه 6 خرداد ، برای برقراری تماس تلفنی با متولی مربوطه در دانشگاه هنوز ثمری نداده اما به محض اینکه این ارتباط برقرار گردید ، حتما اطلاع رسانی شفاف توسط سایت مردمی گلستان ما صورت خواهد گرفت .

بـیـشـتـر بـدانــیـد ...

هفته گذشته بود که خانم م – ح برای انجام عمل زایمان به صورت سزارین به بیمارستان فلسفی گرگان مراجعه کرد ولی متاسفانه از اتاق عمل زنده بیرون نیامد .

به گزارش گلستان 24 ؛ این بانو صاحب دو فرزند پسر 8 و 5 ساله بود و حالا قرار بود با هزاران امید و آرزو سومین فرزندش که دختر بود را به دنیا هدیه کند که متاسفانه عمر مادر به دنیا نبود .

در تماسی که با "شوهر" داغدار مرحومه داشتیم ، به خبرنگار گلستان ما گفت :

از ساعت 7:30 صبح روز عمل دیدم مدام از بیمارستان با باجناقم که دکتر بود تماس می گیرند که مریض تان را به بیمارستان بیاورید ، گویا "رحم دچار چسبندگی" بوده و این موضوع را خانمم ، خواهر خانمم و باجناقم می دانستند اما من تا آن روز از این موضوع اطلاعی نداشتم .

حتی از اینکه اولین زایمان در آن روز متعلق به همسرم بود تعجب کردم که بعدا فهمیدم که تیم پزشکی متوجه شده بودند که "عمل سختی" در پیش دارند لذا خواستند که بدون عمل قبلی و با انرژی کامل سر عمل حاضر شوند .

پزشک مخصوص همسرم به همراه یک دکتر مجرب دیگر با تیم ماهر و امکانات مجهز برای این عمل آماده شده بودند و این تعجبم را بیشتر کرد ، بعد از یکی دو ساعت دیدم رفت و آمد افراد مختلف از پزشک و پرستار و خدمه و ... به درون اتاق عمل بیشتر و عجولانه تر شده و مدام دستگاه های جدید به داخل اتاق عمل می برند .

بعد از چند ساعت خودمان استرس گرفتیم که واقعا چه خبر است که نهایتا به ما گفتند بیمارتان دچار ایست قلبی شده و از طرفی می گفتند باید خون o منفی تهیه کنید چون خون زیادی ازش رفته است .

در چنین مواقعی احتمال داده می شود که بر اثر اشتباهی یکی از رگهای اصلی در حین عمل پاره شده باشد که تا غروب 23 واحد خون به او تزریق شد، اما نتوانست کارساز شود و ضریب هوشی زیر 3 رسید تا اینکه گفتند فوت کرده است .

او که شاغل یکی از سازمانهاست می گوید : حالا با چه روحیه و امیدی سه فرزند 8 ، 5 ، نوزادم را بزرگ کنم در حالیکه تمام خاطرات عمرم در یک لحظه به خاک سپرده شده است .

انتهای پیام / 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار