مسابقات ورزشی جام رمضان در گرگان؛

در شبی که تیم والیبال نیروی انتظامی مقتدرانه راهی مرحله یک چهارم نهایی شد، تیم فوتسال شهدای پابند شکست سنگینی را در رقابت های جام رمضان گرگان تجربه کرد.

والیبال«نیروی انتظامی» مقتدرانه صعود کرد/ حذف غیرمنتظره «پابند»

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ مسابقات ورزشی جام رمضان در گرگان شامگاه جمعه همزمان با شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان در رشته های فوتسال، والیبال و بسکتبال پیگیری شد.

در سیزدهمین شب از رقابت های فوتسال، دو بازی دیگر از مرحله یک هشتم نهایی برگزار و تکلیف دو تیم صعود کننده دیگر مشخص شد.

در بازی نخست تیم های «شهدای پابند» صدرنشین گروه ششم و «سوله استراباد» تیم دوم گروه سوم به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه عجیب پنج بر یک به سود استراباد به پایان رسید. پابندی ها که یکی از تیم های مدعی جام بودند در غیاب یکی از بازیکنان کلیدی خود نتوانستند انتظارات را برآورده کنند و با شکستی سنگین از دور رقابت ها کنار رفتند.

رضا اسماعیلی، علی رهنما، امیرحسین کلبادی نژاد، ساسان تات و سعید کلبادی نژاد به ترتیب گل های شاگردان آدرین موسوی را به ثمر رساندند و تک گل پابند را مختار شعبانی وارد دروازه حریف کرد. با این نتیجه تیم سوله استراباد حریف تیم موبایل عرب در مرحله یک چهارم نهایی شد.

 در دیگر بازی تیم «فروشگاه ورزشی پرسپولیس» به سختی و با نتیجه دو بر یک مقابل «آسانسور پیام پارسیان» صاحب برتری شد. پوریا وطنی هردو گل سرخپوشان را در نیمه دوم به ثمر رساند و سعید غلامی تک گل آسانسور را وارد دروازه حریف کرد.

در ادامه مسابقات امشب (شنبه) ابتدا در آخرین بازی مرحله یک هشتم نهایی تیم های «شهرداری گرگان» و «خدمات کشاورزی روشنی» به مصاف هم می روند و سپس در نخستین بازی مرحله یک چهارم نهایی تیم های «شهدای زیارت» و «استراباد» با یکدیگر دیدار می کنند.

رقابت های فوتسال با شرکت ۲۴ تیم در قالب ۸ گروه سه تیمی در سالن امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

«نیروی انتظامی» مقتدرانه صعود کرد

مسابقات والیبال با برگزاری ادامه بازی های مرحله یک هشتم نهایی و صعود تیم مدعی نیروی انتظامی پیگیری شد.

در ادامه رقابت های این مرحله ابتدا تیم های «نیروی انتظامی» و «مدرسه والیبال بردیا» به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری مطلق تیم مدعی نیروی انتظامی به پایان رسید. سبزپوشان انتظامی به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۳ برنده شدند.

در بازی دیگر این مرحله «دهیاری هاشم آباد» موفق شد در دو ست متوالی بر «مرزبانی رستوران التون» غلبه کند و حریف نیروی انتظامی در مرحله بعدی شود. نماینده هاشم آباد ست های اول و دوم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۷ پیروز شد.

مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها امشب با دو بازی آغاز می شود که ابتدا «شرکت تبلیغاتی سرخه» با «تعاونی دهیاران» و سپس «ایثار للدوین» با «دهیاری ولیک آباد» دیدار می کنند.

رقابت های والیبال با شرکت ۲۷ تیم در قالب سه گروه چهارتیمی و پنج گروه سه تیمی در سالن آزادی گرگان در حال برگزاری است.

«کفش جردن» به رتبه دوم رسید

هفتمین شب از رقابت های بسکتبال نیز با برگزاری دو بازی دیگر ادامه پیدا کرد.

در نخستین بازی تیم «کفش جردن» موفق شد با نتیجه ۸۷ بر ۸۴ بر «رامیان» غلبه کند و به سومین برد دست یابد. بدین ترتیب شاگردان سهیل غنودی با حضور در رتبه دوم دور مقدماتی را به پایان رساندند.

در بازی دیگر جدال تیم های «هیرکان» و «جوانان یس آل» پس از تساوی در وقت قانونی با نتیجه ۶۸ بر ۶۴ به سود تیم یس آل به پایان رسید تا هر دوتیم ۷ امتیازی شوند.

در آخرین بازی مرحله مقدماتی امشب تیم صدرنشین «خانه آرمانی» با «پیشگامان آرمان» دیدار می کند.

رقابت های بسکتبال با شرکت ۶ تیم به صورت دوره ای در خانه بسکتبال گرگان در حال برگزاری است.

روند صعودی گل های «جمال لیوانی» تداوم یافت

در ادامه مسابقات فوتسال بسیج سه بازی از مرحله یک هشتم نهایی برگزار شد.

در ادامه مسابقات ابتدا تیم «دکتر پیام جمال لیوانی» در تداوم پیروزی ها و روند صعودی گل های زده با نتیجه ۸ بر ۴ بر «پست بانک مرکزی» غلبه کرد و به جمع هشت تیم برتر رسید.

سپس بازی تیم های «شهید مهدوی» و «شهدای زنگیان» در اوقات قانونی و اضافی به تساوی در عدد ۳ رسیدند که در ضربات پنالتی تیم مهدوی به برتری رسید.

در آخرین بازی تیم مدعی «نیروی انتظامی» با حساب ۶ بر ۲ مقابل «توسکستان» صاحب برتری و مقتدرانه راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

ادامه مسابقات امشب پیگیری می شود که ابتدا از مرحله یک چهارم نهایی تیم های «مرحوم حکمت نیا» و «دکتر جمال لیوانی» به مصاف هم می روند. سپس دو بازی از مرحله یک هشتم برگزار می شود که طبق برنامه ابتدا «آسانسور پیام پارسیان» با «فروشگاه ورزشی پرسپولیس» و سپس «شهید مهدی حسینی (رشمی ها)» و «شهدای امام رضا» با هم دیدار می کنند.

رقابت های فوتسال بسیج با شرکت ۲۸ تیم در قالب چهار گروه چهار تیمی و چهار گروه سه تیمی در سالن بسیج حال برگزاری است.

نهمین دوره مسابقات ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان در ۲۴ رشته ورزشی در بخش‌های آقایان، بانوان و محلات در حال برگزاری است.

این مسابقات در رشته‌های بسکتبال سالنی، بسکتبال خیابانی، فوتبال، فوتسال، فوتبال گل کوچک، والیبال سالنی، والیبال محلات، تنیس روی میز، ووشو، بدمینتون، کبدی استاندارد، اسکیت، بوکس، اسکواش، تنیس، تکواندو، کاراته، شطرنج، کیک بوکسینگ، تیراندازی، کونگ فو، تنیس روی میز جانبازان و معلولین، کشتی آزاد و ورزش باستانی در طول ماه مبارک رمضان در فضاهای ورزشی شهرستان گرگان برگزار شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار