عضو شورای اسلامی شهر گرگان:

یکی از اعضای شورای اسلامی شهرستان گرگان بزرگترین و مهمترین پیام شهدا به مسوولان را دفاع از حریم انقلاب اسلامی و خدمت بی منت به مردم عنوان کرد.

پیام شهدا به مسوولان دفاع از انقلاب اسلامی و خدمت به مردم است

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ ناصر گرزین ظهر امروز در حاشیه استقبال از پیکر مطهر هجدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان سید رضا حسینی‌نوده در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: بار دیگر شهر گرگان افتخار دیگری در زمینه تقدیم شهید مدافع حرم را شاهد است شهدایی که الگوآفرین شدند.

وی تصریح کرد: امروز شهر گرگان شهید دیگری را بدرقه می‌کند که در دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (س) به شهادت رسید و این افتخاری برای همه شهروندان و مردم خوب شهر گرگان است.

عضو شورای اسلامی شهرستان گرگان با بیان اینکه امنیت کشور مرهون خون پاک شهیدان است، تصریح کرد: قطعاً این شهیدان رفتند و خون خود را اهدا کردند برای اینکه کشورمان در امنیت کامل قرار بگیرد و از گزند دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی در امان بماند.

گرزین با اشاره به اینکه پیام شهدا درس وحدت، ایثار و ازخودگذشتگی برای مسوولان است، ابراز کرد: خون شهدا حامل پیام‌های زیادی به مردم و مسوولان است؛ خون شهدا می‌تواند برای مسوولان این پیام را داشته باشد که هیچ چیزی بزرگتر از دفاع از حریم انقلاب و ارزش‌های انقلاب اسلامی و خدمت بی منت و صادقانه به مردم و این نظام نیست.

وی تاکید کرد: شهدا رفتند تا ما بمانیم و راه آنها را ادامه دهیم مخصوصاً مسوولان باید تلاش کنند که به وظیفه اصلی خود که خدمت صادقانه و بی منت به مردم و نظام اسلامی است عمل کنند و این رسالت سنگین را به نحو احسن انجام دهند و تلاش کنند که راه شهیدان تداوم پیدا کند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار