معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت اشتغال پایدار با رونق تولید داخلی گفت: ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات در ۲ هفته برای ۱۰ واحد اقتصادی پرداخت شده است.

۱۶ میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی در گلستان پرداخت شد

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ محمود ربیعی در پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال‌جاری اظهار داشت: منابع بانک‌های استان به ۱۳ هزار میلیارد و ۴۰۰ میلیون افزایش داشته که رشد ۱۱ درصدی را به همراه داشته است.

وی افزود: برنامه‌محوری دستگاه‌های اجرایی باید در سال ۹۷ توسعه یابد و برنامه‌ریزی‌ها با هدف رشد اقتصادی، رونق تولید و افزایش اشتغال مدنظر باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان با اشاره به اینکه وحدت، همدلی و کمک به صنایع داخلی از طرف بانک‌ها مورد توجه جدی قرار گیرد، خاطر نشان کرد: به ۲۵ واحد برای نوسازی و بازسازی ۶۲ میلیارد تومان تا اکنون پرداخت شده که در این زمینه گلستان رتبه چهارم کشور را داراست.

ربیعی با اشاره به اینکه منابع استان ۲۶ درصد افزایش یافته، افزود: نسبت منابع کل کشور که ۲۰ درصد بوده که استان با ۶ درصد افزایش از نرم کشوی جلوتر است.

وی با بیان اینکه مصارف استان ۱۱.۷ درصد افزایش داشته است، یادآور شد: تاپایان اردیبهشت رشد منابع نیز یک درصد بالا رفته است که تلاش مسئولان را نشان می‌دهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان تصریح کرد:تاکنون ۲۵۲ طرح با درخواست تسهیلات ۴۲۴ میلیارد تومان به بانک‌های عامل استان معرفی شده است و امیدواریم بانک‌ها همکاری لازم را در ارائه تسهیلات داشته باشند.

ربیعی با تاکید بر اینکه بانک‌ها قوانین در نظر گرفته شده را رعایت کنند افزود: یک‌هزار و ۱۰۲ میلیارد تومان در سال ۹۶ و ۹۷ به بنگاه‌های بزرگ و کوچک استان پرداخت شده که از این جهت گلستان رتبه پنجم کشور را کسب کرده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار