مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان گفت: سهمیه امسال استان گلستان برای ساخت مسکن برای خانوارها دارای دو معلول، ۱۹۶ واحد مسکونی است که تاکنون با جذب بیش از ۷۰ درصد رتبه دوم کشور را داریم.

۱۹۶ واحد مسکونی برای خانوارها دارای معلول در گلستان احداث می‌شود

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ محمدتقی زمانی‌نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به انعقاد قرارداد سه‌جانبه بین 3 دستگاه متولی اظهار داشت: بنیاد مسکن برای خانوارهای دارای 2 معلول با جذب 70 درصدی در سال 97 رتبه دوم کشور را از آن خود کرده است.

وی تاکید کر: یکی از اقدامات در سال‌های اخیر انعقاد تفاهم‌نامه بین 3 دستگاه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بنیاد مستضعفان و سازمان بهزیستی تامین مسکن برای خانوارهای دارای حداقل 2 معلول است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان تصریح کرد: سال 96 سهمیه استان گلستان 129 واحد مسکونی بود که این طرح 100 در صد محقق شد و خانوارهای روستاهای دارای 2 معلول صاحب واحد مسکونی شدند.

زمانی‌نژاد درباره سهمیه امسال استان گلستان هم خاطرنشان کرد: سهمیه امسال استان گلستان 196 واحد است که تاکنون با جذب بالای 70 درصد رتبه دوم کشور را داریم.

وی با اشاره به دغدغه های دولت برای تامین مسکن گفت: تسهیلات مسکن در قالب قرض الحسنه در مبالغ 18 یا 20 میلیون پرداخت می‌شود و درکنار آن 18 میلیون کمک بلاعوض به این خانواده‌ها پرداخت می‌شود تا دارای مسکن مقاوم شوند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان با اشاره به میزان تسهیلات تصریح کرد: نقشه این واحدهای مسکونی رایگان طراحی شده و در کنار آن انشعابات و پروانه آنها نیز رایگان است و هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های مختلف برای انجام امور خانوارهای دارای 2 معلول انجام شده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار