فرمانداری مرکز استان در انحصار سهمیه ها ؛

تنور فتنه در رمانداری گرگان با حضور دو معاون دلبسته به جنبش سبز و فتنه 88 ( آقای ع و آقای ق ) گرمتر می شود .

تنور فتنه در فرمانداری گرگان گرم می شود / دو انتصاب سیاسی در مرکز استان

به گزارش گلستان 24 ؛ همانطور که پیش بینی می شد فضای فرمانداری گرگان از اعتدال به سمت تندروی پیش رفته و مهره چینی ها نشان می دهد که برآوردها از حضور جریان فتنه که مقام معظم رهبری بارها نسبت به آن در خصوص نفوذ در ارکان تصمیم گیری و سیاستگزاری هشدار داده اند ، درست می باشد .

آخرین اخبار از فرمانداری گرگان حکایت از این دارد که دو معاون جدید با مشی جنبش سبز و تعلق خاطر به سران فتنه 88 همچون موسوی و کروبی و خاتمی قرار است در فرمانداری گرگان سمت بگیرند .

یکی از این افراد( آقای ع) است که سابقه تندوری وی سالهای گذشته چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی در پروفایل ا و صفحات شخصی اینستاگرام و شبکه های اجتماعی و همچنین سخنانش در نشستهای محفلی اصلاح طلبان بارها و بارها مسجل شده است .

حال و روز این فرد نشان می دهد که او بیشتر یک فعال اقتصادی است که دنبال حساب و کتاب های خود است و بعید است با این همه تراوشات ذهنی سیاسی بتواند منشا خدمت و اثر خصوصا توسعه روستاها باشد .

معاون دیگری که قرار است جای دشتیان را بگیرد آقای (ق) می باشد که سال گذشته در جریان یک تخلف در یک ماشین دولتی در یکی از فرمانداری ها مشاهده شد که بعدا آن را توجیه کردند .

این فرد نیز به لحاظ سیاسی تند و از مهره هایی است که جریان سیاسی اصلاح طلب به شدت از حضورش در فرمانداری حمایت می کند ، این حمایت آنقدر واضح و شفاف است که هر مخاطبی تصور می کند قرار است این فرد چه کاری برای این جریان انجام دهد ، البته وقتی می بینیم سال بعد قرار است انتخابات مجلس برگزار شود به برخی حقایق می توان پی برد .

با این انتصابات و البته حضور مشاورانی چون (آقای ب ) می توان گفت تنور فتنه در فرمانداری گرگان گرم و داغ می شود و از این به بعد باید شاهد تندروی ها ، حاشیه ها ، کم کاریها ، فردگرایی اقتصادی ، عدم تکریم ارباب رجوع ، بی اعتنایی به روستایی که با لباس خاکی وارد حوزه کاری این افراد می شود و دهها معضل دیگر باشیم .

به هر حال این دسته گل نمایندگان گرگان در مجلس است ، تربتی نژاد و هزارجریبی که تاکنون عملکرد مثبتی از خود نشان نداده اند حالا باید تا زمان انتخابات پاسخگوی حواشی حول فرمانداری گرگان باشند .

البته آنها نیز سهم خود را حفظ کرده اند چرا که طبق شنیده ها قرار است پسر مسئول دفتر تربتی نژاد ، مسئول دفتر فرمانداری گرگان بشود ، همچنین بخشدار مرکزی گرگان هم سهم هزارجریبی است که تغییر نکرده و همچنان به کارش ادامه خواهد داد .

خدایا چنان کن سرانجام کار       فرماندار خشنود باشد و نمایندگان رستگار

انتهای پیام /

 

ارسال نظر

آخرین اخبار