رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ و تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان از کسب رتبه نخست این یگان در سطح نیروی زمینی ارتش خبر داد.

کسب رتبه نخست عقیدتی سیاسی تیپ ۲۳۰ در سطح نیروی زمینی ارتش

 به گزارش گلستان ۲۴ ؛حجت الاسلام محمدحسن عبدی رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ و تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان گفت: پس از ارزیابی کامل وضعیت و بررسی عملکرد عقیدتی سیاسی‌های نیروی زمینی ارتش، برترین‌های این سازمان در سطح نزاجا معرفی شدند.

وی ادامه داد: در پایان ارزشیابی صورت گرفته در محور‌های هشت گانه، عقیدتی سیاسی تیپ ۲۳۰ در مجموع محور‌ها حائز رتبه برتر شد و در میان ۱۸۲ عقیدتی سیاسی نزاجا بر سکوی نخست قرار گرفت.

وی با اشاره به محور‌های هشت گانه گفت: نحوه اقدام در خصوص فرامین ابلاغی، میزان رشد آمادگی معنوی، عملکرد عقیدتی سیاسی در محور‌های ماموریتی، وضعیت پیشرفت در محور‌های اساسی و اولویت دار، میزان پیشرفت برنامه سالیانه، اهتمام به رفع نواقص و معایب، افزایش عملکرد کلی عقیدتی سیاسی در راستای ماموریت محوله و وضعیت فرماندهی و مدیریت عملکرد و راهکار‌های مناسب به دنبال ایجاد شرایط مناسب با حرکت جهادی این محور‌ها را شامل می‌شدند.

وی افزود: کسب چنین جایگاهی با تلاش و مجاهدت‌های شبانه روزی تمامی کارکنان عقیدتی سیاسی تیپ ۲۳۰ و همکاری و تعامل سازنده فرماندهان ارشد لشکر ۳۰ و تیپ ۲۳۰ صورت گرفته و امیدوارم این موفقیت‌ها تا سال‌های متمادی تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار