رئیس کل دادگستری گلستان:

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: اگر مردم و مسئولان نکات پیشگیری را که بار‌ها نسبت به آن هشدار داده بودیم رعایت می‌کردند، ۲۶۰ هکتار از جنگل‌های استان نمی‌سوخت.

بی احتیاطی۲۶۰ هکتار از جنگل‌های گلستان را طعمه حریق کرد

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ هادی هاشمیان در نخستین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان در سال ۹۷، اظهار کرد: با توجه به تبعات اجتماعی و اقتصادی که وقوع تصادفات در پی دارد امسال به صورت ویژه کاهش تصادفات و مرگ و میر‌های ناشی از حوادث جاده‌ای در دستور کار این شورا قرار گرفته است.

هاشمیان ادامه داد: اصلاح نقاط حادثه خیز، فرهنگ سازی به ویژه برای موتورسیکلت سواران و عابران پیاده که بیشترین قربانیان حوادث ترافیکی را تشکیل می‌دهند باید به صورت ویژه از سوی دستگاه‌های ذیربط دنبال شود.

وی با بیان این که در زمینه فرهنگ سازی باید مسئولان پیشگام شوند، افزود: اگر مسئولان ما در برنامه‌ها و طرح‌هایی که اجرا می‌کنند نگاه پیشگیرانه داشته باشند بسیاری از مشکلات در این حوزه کاهش می‌یابد.

هاشمیان با اشاره به آتش سوزی‌های هفته گذشته جنگل‌های استان گلستان، گفت:اگر مردم و مسئولان نکات پیشگیری را که بار‌ها نسبت به آن هشدار داده بودیم رعایت می‌کردند ۲۶۰ هکتار از جنگل‌های استان نمی‌سوخت.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار