وقوع دو تصادف جداگانه در گالیکش که روز سه شنبه حادث شد 11 مجروح برجای گذاشت که تعدادی از آنها به بیمارستان منتقل شدند.

دو تصادف جداگانه در گالیکش 11 مجروح برجای گذاشت

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ در یکی از این تصادفات چهار خودرو در ورودی گالیکش از سمت مینودشت در شرق استان گلستان با یکدیگر برخورد کردند که پنج مجروح برجای گذاشت.

مشاهدات خبرنگار ایرنا حاکیست این تصادف به دلیل سبقت یک دستگاه خودروی نیسان وانت روی داد و در آن وانت نیسان ابتدا به خودروی مقابل خود برخورد نموده و در ادامه نیز با دو خودرو هم مسیر خود که سواری پژو پارس و پراید بودند تصادف کرد که به مجروحیت پنج نفر منجر شد.

مسئول اورژانس 115 گالیکش در خصوص این تصادف گفت: در این تصادف یک نفر از پنج مجروح حادثه به دلیل شدت جراحات وارده به بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) مینودشت منتقل و باقی مجروحان به صورت سرپایی درمان شدند.

به گزارش ایرنا، در یک سانحه رانندگی دیگر در محدوده پارک ملی گلستان که حدود ساعت چهار بامداد سه شنبه روی داد، بر اثر برخورد یک خودرو پراید به درخت، 6 نفر از هشت سرنشین آن مصدوم و به بیمارستان اعزام شدند.

مسئول اورژانس 115 گالیکش در خصوص این تصادف به خبرنگار ایرنا گفت: جراحت سه نفر ازمصدومین شامل یک مرد و زن و یک دختربچه شدید بوده است.

کیومرث یحیایی افزود: امدادگران اورژانس 115 تنگراه و روستای دشت و نیز هلال احمر تنگراه با حضور در صحنه تصادف، به مصدومین این سانحه رانندگی امدادسانی کردند.

سروان علی فرامرزی فرمانده پلیس راه تنگراه علت حادثه را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده پراید اعلام کرد.

شهرستان گالیکش با بیش از 60 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان و در مسیر جاده بین المللی تهران - مشهد از محور شمال واقع است.

انتهای پیام /

 

ارسال نظر

آخرین اخبار