شهردار منطقه یک گرگان:

شهردار منطقه یک گرگان با بیان این که با داشتن سند مالکیت پروانه ساخت برای ملک انتهای فرهنگ شهر پنجم صادر شده بود، گفت: به تازگی دادستان دستور تاکیدی توقف کار را صادر کرده است.

مجوز ساخت ملک انتهای کوچه «فرهنگ شهر پنجم» گرگان صادر شده بود

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ مجید سعیدی  اظهار کرد: ملک انتهای فرهنگ شهر متعلق به آقای زرگرانی است که سند مالکیت و پروانه ساخت قدیمی دارد.

وی با بیان این که پروانه ساخت این ملک در سنوات گذشته تمدید شده است، افزود: داشتن سند مالکیت برای صدور پروانه در شهرداری کافی و وافی بوده است.

شهردار منطقه یک گرگان ادامه داد: به تازگی (در سال جاری) شورای حقوق بیت المال به ریاست دادستان بخشنامه ای را صادر کرده که قبل از صدور هرگونه پروانه برای اراضی که در مجاورت منابع طبیعی قرار دارند باید از منابع طبیعی استعلام دریافت کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به این که پروانه ساخت قدیمی بوده و با اعتراض همسایه ها دادستان دستور تاکیدی توقف کار را صادر کرده تا نظر منابع طبیعی در خصوص این ملک مشخص شود.

سعیدی حضور نداشتن نیروهای شهرداری در محل را کذب دانست و تصریح کرد: از دقایق اولیه صبح معاون فنی، مسئول خدمات شهری، رییس ناحیه با تمام عوامل در محل حاضر هستند و آقای سلیمانی معاون دادستان هم کاملا در جریان اتفاقات امروز قرار دارند.


انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار