رئیس دانشگاه پیام نور گلستان:

رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان از آغاز ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی در این استان خبر داد و گفت: ثبت‌نام در رشته‌های مقطع کارشناسی پیام‌نور بدون آزمون است و شرایط ثبت‌نام دانشجویان براساس معدل است.‌

ثبت‌نام بدون آزمونِ دوره‌های کارشناسی پیام نور در گلستان آغاز شد

به گزارش گلستان ۲۴ ؛ سیدبهروز نهضتی صبح امروز اظهار کرد: ثبت‌نام در مقطع کارشناسی پیام‌نور استان گلستان بدون آزمون خواهد بود و شرایط ثبت‌نام دانشجویان براساس معدل انجام می‌شود.‌

وی تصریح کرد: در دانشگاه پیام نور استان گلستان 86 رشته تحصیلی وجود دارد که ثبت‌نام بدون آزمون در مقطع کارشناسی در تمام رشته‌های علوم پایه، فنی‌مهندسی، هنر معماری، علوم مهندسی و کشاورزی امکان‌پذیر است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان با بیان اینکه دانشگاه پیام نور ایران به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور است، ابراز کرد: افرادی که می‌خواهند در رشته‌های تحصیلی پیام نور شرکت کنند ولو اینکه در کنکور سراسری نیز شرکت کرده باشند یا شرکت نکرده باشند از تاریخ 15 مرداد از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور می‌توانند مراجعه کنند و در سایت ثبت‌نام کنند.

نهضتی خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور دارای ویژگی‌های متعددی است دانشگاه پیام نور به دلیل اینکه سیستم کتاب‌محوری دارد حضور دائمی دانشجویان سر کلاس درس الزامی نیست و فقط به عنوان کلاس‌های رفع اشکال درس می‌توانند در کلاس حاضر شوند.

وی اذعان کرد: یکی از مزایایی که داشنگاه پیام نور دارد این است که تحصیل همزمان با اشتغال برای دانشجویان پیام نور میسر است و از دیگر مزایای این دانشگاه تسهیل در تغییر رشته درسی در دانشگاه پیام نور وجود دارد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان یادآور شد: اگر دانشجویی تحت حمایت کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد شهید و امور ایثارگران باشد تسهیلات برای این افراد رایگان خواهد بود زیرا ما با این موسسات در ارتباط و تعامل هستیم.

نهضتی ابراز کرد: دانشگاه پیام نور تنها دانشگاهی است که تحصیل در دو رشته برایش میسر است و در صورتی که فردی در خودش این توان را می‌بیند که در دو رشته مختلف ادامه تحصیل دهد این فضا برایش مهیا است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار